Re: *** SEPTEMBRI OFFTOPIC *** OhKooliaeg !
ma nende idiootsete küsimuste pärast juba ei viitsi seda saadet vaadata, sama teema nagu eelmises saates, et reastage alates noorimast Silvi Vrait, Ithaka Maria ja Maarja-Liis Ilus, 2 tükki neist aastase vahega ja siis kolmas pool sajandit vanem, lol.
ma nende idiootsete küsimuste pärast juba ei viitsi seda saadet vaadata, sama teema nagu eelmises saates, et reastage alates noorimast Silvi Vrait, Ithaka Maria ja Maarja-Liis Ilus, 2 tükki neist aastase vahega ja siis kolmas pool sajandit vanem, lol.




Comment