Re: *** SEPTEMBRI OFFTOPIC *** OhKooliaeg !
Saates jälle täiesti vale lähenemine asjale. Kas sport või hasartmäng? Wtf pinge võrdlus, minu poolest kutsuge asja kuidas soovite, aga võiks inimestele asja olemust selgitada.
See 4 milli auku ajanud donk oli ka totaalselt mööda siia teemasse sisse tuua. Umbes sama kui räägiksime motospordist ja siis tuleks mingi vend, kes niisama vabast ajast kihutab ja inimesi surnuks sõidab rääkima, et kui halb ikka see kiiresti sõitmine on.
Selle turniiripokkeri rõhumisena spordi asemel, oleks võinud pigem selgitada erinevust inimeste vahelises mängus (vahet pole, kas turniir või rahamäng või misiganes) ja maja vastu mängimises. Tundub, et sellest aspektist pole isegi aru saadud (või pole tahetud aru saada, et järjest neid mõtetuid telearutelusid rahvale närida anda).
Saates jälle täiesti vale lähenemine asjale. Kas sport või hasartmäng? Wtf pinge võrdlus, minu poolest kutsuge asja kuidas soovite, aga võiks inimestele asja olemust selgitada.
See 4 milli auku ajanud donk oli ka totaalselt mööda siia teemasse sisse tuua. Umbes sama kui räägiksime motospordist ja siis tuleks mingi vend, kes niisama vabast ajast kihutab ja inimesi surnuks sõidab rääkima, et kui halb ikka see kiiresti sõitmine on.
Selle turniiripokkeri rõhumisena spordi asemel, oleks võinud pigem selgitada erinevust inimeste vahelises mängus (vahet pole, kas turniir või rahamäng või misiganes) ja maja vastu mängimises. Tundub, et sellest aspektist pole isegi aru saadud (või pole tahetud aru saada, et järjest neid mõtetuid telearutelusid rahvale närida anda).
TC
Comment