*** SEPTEMBRI OFFTOPIC *** OhKooliaeg !

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • FreakyJason
    Klubi Liige
    • Jan 2009
    • 1381

    #1336
    Re: *** SEPTEMBRI OFFTOPIC *** OhKooliaeg !

    Mis süüa soovitaksite kahele lõbusas tujus grinderile :)

    Comment

    • oohoh
      Grinder
      • Oct 2009
      • 547

      #1337
      Re: *** SEPTEMBRI OFFTOPIC *** OhKooliaeg !

      Telemängus «100 sekundit» laiemalt tuntuks saanud Sven Reinmaa avaldas pärast saate eetrisolekut mõtteid oma blogis.

      Comment

      • IamAllin
        Pokkerihai
        • Aug 2009
        • 1653

        #1338
        Re: *** SEPTEMBRI OFFTOPIC *** OhKooliaeg !

        rock tõmbab rytasele koti pähe :)

        Comment

        • FreakyJason
          Klubi Liige
          • Jan 2009
          • 1381

          #1339
          Re: *** SEPTEMBRI OFFTOPIC *** OhKooliaeg !

          Vist saan täna nikku. Mjäu

          Comment

          • K2snakas
            Pokkerihai
            • Feb 2009
            • 2388

            #1340
            Re: *** SEPTEMBRI OFFTOPIC *** OhKooliaeg !

            oblika sven:D

            Comment

            • dabljuu
              Õpihimuline Mängur
              • Oct 2008
              • 494

              #1341
              Re: *** SEPTEMBRI OFFTOPIC *** OhKooliaeg !

              Sry, kuidagi ei leia seda foorumist üles threadi kus olid igasugused loogikaülesanded...keegi saaks otselingi panna oleks tänulik

              Last edited by dabljuu; 25.09.10, 20:08.

              Comment

              • soouni
                Grinder
                • Jul 2010
                • 771

                #1342
                Re: *** SEPTEMBRI OFFTOPIC *** OhKooliaeg !

                oleks ka huvitatud

                Comment

                • lenC
                  Administraator
                  • Oct 2008
                  • 6440

                  #1343
                  Re: *** SEPTEMBRI OFFTOPIC *** OhKooliaeg !

                  http://foorum.pokkeriprod.com/showthread.php?t=3193

                  Comment

                  • IamAllin
                    Pokkerihai
                    • Aug 2009
                    • 1653

                    #1344
                    Re: *** SEPTEMBRI OFFTOPIC *** OhKooliaeg !

                    NII ONGI!!!

                    Korvpalli Balti liiga karikaturniiri finaalis alistas Tartu Rock kodusaalis Vilniuse Lietuvos Rytase 61:57. Karikaturniiri kolmeaastases ajaloos oli see esimene kord kui võit kuulus Eesti klubile. Janar Talts tõi Rocki kasuks 14 punkti, Vallo Allingu lisas 12 punkti ning mõlemad mehed võtsid maha seitse lauapalli. Turniiri MVP auhinna saanud Callistus Eziukwu panustas võidu heaks 11 punkti. Rytase parim oli Jerry Johnson 14 punktiga. Mängu käik Tartu Rock - Vilniuse Lietuvos Rytas

                    Comment

                    • Svenza
                      Svetlana aka Buldooser
                      • Oct 2008
                      • 3591

                      #1345
                      Re: *** SEPTEMBRI OFFTOPIC *** OhKooliaeg !

                      väga kõva tulemus Rocki poolt.

                      Comment

                      • dabljuu
                        Õpihimuline Mängur
                        • Oct 2008
                        • 494

                        #1346
                        Re: *** SEPTEMBRI OFFTOPIC *** OhKooliaeg !

                        Seesama, tänan LenC!

                        p.s ROCK!!!

                        Comment

                        • Kris
                          Grinder
                          • Mar 2009
                          • 860

                          #1347
                          Re: *** SEPTEMBRI OFFTOPIC *** OhKooliaeg !

                          hahahaha @ elu24 top uudis : Dddd

                          tra peab mingi video kokku panema ikka sellest saatest : D

                          Comment

                          • jrgn hell
                            Klubi Liige
                            • Oct 2008
                            • 3328

                            #1348
                            Re: *** SEPTEMBRI OFFTOPIC *** OhKooliaeg !

                            rofl, nalja teemast nägin seda mormon chatti ja lendasin ka peale
                            aga sitt solvus jube ruttu, ei saanudki midgai targemat rääkima hakata




                            Welcome to Mormon.org chat.
                            A representative will be with you shortly.
                            Agent [Andrew] is ready to assist you.
                            Andrew: Hello, my name is Andrew.
                            Andrew: What brings you to Mormon.org?
                            Me: greetings
                            Me: just thinking about my future in general
                            Andrew: Ok
                            Me: sofar i havent been very religious, but now i feel like i could use something
                            Me: so i met with this mormon here in estonia
                            Andrew: Alright
                            Andrew: How may I help you?
                            Me: i think James was his name
                            Me: You could speak me about pros and cons of being a mormon
                            Andrew: What have you heard about our Church before?
                            Me: not much, the mormon in here, James, told that you have nice parties all the time
                            Me: and that the church pays you heaps of money when you do the travel or the mission
                            Me: so you can have lots of fun
                            Me: and the church pays for it
                            The chat session has ended.

                            Comment

                            • BuildUp
                              Pokkerihai
                              • Oct 2008
                              • 2547

                              #1349
                              Re: *** SEPTEMBRI OFFTOPIC *** OhKooliaeg !

                              yo.
                              Last edited by BuildUp; 26.09.10, 01:20.

                              Comment

                              • Dogers
                                Pokkerihai
                                • Dec 2008
                                • 2500

                                #1350
                                Re: *** SEPTEMBRI OFFTOPIC *** OhKooliaeg !

                                Kas kellelgi Tartus või Tartu lähistel on laenata tunniks ajaks Kuumaõhupuhurit / ehitusfööni, mul vaja läpaka videochipile reflow teha. Palun pm vnoh, mingit leegiheitjat oleks vaja

                                Comment

                                Working...