Re: *** SEPTEMBRI OFFTOPIC *** OhKooliaeg !
Lauaviin jääteega on hea,pole viga midagi.
Kusjuures mulle meeldib lauaviin palju rohkem kui mingi viru valge.
Anyway mu lemmik on ikkagi pipraviin tomatimahlaga.
Pmst kui mingi standard võtt kuskil väljas sõpradega toimub siis,ükskõik kui palju raha taskus on ostetakse ikka laua viina kui viina ostetakse.Imo kui mingid ballad viinad välja arvata siis parim viin.
Lauaviin jääteega on hea,pole viga midagi.
Kusjuures mulle meeldib lauaviin palju rohkem kui mingi viru valge.
Anyway mu lemmik on ikkagi pipraviin tomatimahlaga.
Pmst kui mingi standard võtt kuskil väljas sõpradega toimub siis,ükskõik kui palju raha taskus on ostetakse ikka laua viina kui viina ostetakse.Imo kui mingid ballad viinad välja arvata siis parim viin.
TC
Comment