*** SEPTEMBRI OFFTOPIC *** OhKooliaeg !

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • variatsioon
    Pokkeritark
    • Nov 2008
    • 5849

    #1111
    Re: *** SEPTEMBRI OFFTOPIC *** OhKooliaeg !

    Algselt postitas Rigged Vaata postitust
    Dollar langeb lähiajal/tasub EUR/USD investeerida
    :D kus tead?

    Comment

    • imthcplant
      Grinder
      • Sep 2009
      • 737

      #1112
      Re: *** SEPTEMBRI OFFTOPIC *** OhKooliaeg !

      50B käsi võiks ennast ilmutada kuskil high stake lauas... alates 50$ / 100$ blindid :D
      tahaks neid summasi näha mida poisid saavad siis :D

      Comment

      • kjmrc
        Pokkerihai
        • Aug 2009
        • 4541

        #1113
        Re: *** SEPTEMBRI OFFTOPIC *** OhKooliaeg !

        On see jutt tõsi siis, et kui mul on juba FTP's konto olemas, siis ma ei saa enam taotleda RB läbi ftprakeback lehe? Imo on meelde jäänud, et keegi kuskil sai kui supporti kirjutas.

        Comment

        • hotcocacola
          HTCCACLA
          • Oct 2008
          • 14473

          #1114
          Re: *** SEPTEMBRI OFFTOPIC *** OhKooliaeg !

          Algselt postitas kjmrc Vaata postitust
          On see jutt tõsi siis, et kui mul on juba FTP's konto olemas, siis ma ei saa enam taotleda RB läbi ftprakeback lehe? Imo on meelde jäänud, et keegi kuskil sai kui supporti kirjutas.
          täpselt nii, aga ranka nt käis ca 1 aasta neile pinda...lõpuks sai

          Comment

          • kjmrc
            Pokkerihai
            • Aug 2009
            • 4541

            #1115
            Re: *** SEPTEMBRI OFFTOPIC *** OhKooliaeg !

            Lol, päris järjepidev siis, aasta aega tõesti võib neil koblaka üle visata ja anda see RB :D

            Comment

            • qbj0hn
              Auk on auk. FAKT!
              • Nov 2008
              • 7091

              #1116
              Re: *** SEPTEMBRI OFFTOPIC *** OhKooliaeg !

              Tra on ikka tainaid rofl :D:D
              Vaatasin igavusest korra Olympicu foorumit,sektonit kus probleemid jms kirjas.
              Üks kodanik siukse asja kirjutanud...

              "Tere, tahtsin mainida, et peaksite kontrollima oma niiöelda ipoker networki, kuna see mis laudades tomiub, on juba kahtlane. Vahetpole, kuidas kaarte mängid, alati otsustab river või turn, et mängupilt peab olema nii, et algajad ka raha saaks. ja see kui pidevalt juhtub asju, kus võidu % on vastase kasuks, kuskil 10% või isegi alla selle, ning peale riverit on see neil 100% , pole see lihtsalt alati enam normaalne. teiste pokeri lehtedega pole mul üldjuhul nii tihti selliseid olukordi tekkinud, kuid Olympicus lähevad asjad alati teispidi. Saan aru, et on situatsioone, kus tõesti võib nii juhtuda, kuid nii hakkab juthuma peaaegu iga käega, millega teed algselt õige otsuse nupud sisse ajada , ning fish callib 10% võimalusega, ning see siiski juhtub, et ta ka veel võidab, paneb Olympicu ustavuses tõsiselt kahtlema."


              JUMALAUTA! :d

              "Mulle ja mu sõpruskonnale tundub Olympic pokkeritoas olema imelik kaardijooks.Mängijatele jookseb kätte ülitihti "mast" ja väga tihti on mitmel mängijal samas lauas korraga käes pocket paarid.Teistes pokkeri tubades sellist asja juhtub harva.Kas on veel keegi kurtnud kaardijooksu üle või me oleme ainukesed?Võib-olla kujutame seda endale ette"

              Lagi lihtsalt :D
              Last edited by qbj0hn; 21.09.10, 22:23.

              Comment

              • Rigged
                Pokkerihai
                • Oct 2008
                • 2535

                #1117
                Re: *** SEPTEMBRI OFFTOPIC *** OhKooliaeg !

                Algselt postitas variatsioon Vaata postitust
                :D kus tead?
                Usas on eelarvedefitsiiit olnud juba nii kaua aega, dollareid trükitakse trükikodades järjest juurde ja juurde=>inflatsioon=>raha väärtuse langus
                Last edited by Rigged; 21.09.10, 22:31.

                Comment

                • hotcocacola
                  HTCCACLA
                  • Oct 2008
                  • 14473

                  #1118
                  Re: *** SEPTEMBRI OFFTOPIC *** OhKooliaeg !

                  Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
                  Tra on ikka tainaid rofl :D:D
                  Vaatasin igavusest korra Olympicu foorumit,sektonit kus probleemid jms kirjas.
                  Üks kodanik siukse asja kirjutanud...

                  "Tere, tahtsin mainida, et peaksite kontrollima oma niiöelda ipoker networki, kuna see mis laudades tomiub, on juba kahtlane. Vahetpole, kuidas kaarte mängid, alati otsustab river või turn, et mängupilt peab olema nii, et algajad ka raha saaks. ja see kui pidevalt juhtub asju, kus võidu % on vastase kasuks, kuskil 10% või isegi alla selle, ning peale riverit on see neil 100% , pole see lihtsalt alati enam normaalne. teiste pokeri lehtedega pole mul üldjuhul nii tihti selliseid olukordi tekkinud, kuid Olympicus lähevad asjad alati teispidi. Saan aru, et on situatsioone, kus tõesti võib nii juhtuda, kuid nii hakkab juthuma peaaegu iga käega, millega teed algselt õige otsuse nupud sisse ajada , ning fish callib 10% võimalusega, ning see siiski juhtub, et ta ka veel võidab, paneb Olympicu ustavuses tõsiselt kahtlema."


                  JUMALAUTA! :d

                  "Mulle ja mu sõpruskonnale tundub Olympic pokkeritoas olema imelik kaardijooks.Mängijatele jookseb kätte ülitihti "mast" ja väga tihti on mitmel mängijal samas lauas korraga käes pocket paarid.Teistes pokkeri tubades sellist asja juhtub harva.Kas on veel keegi kurtnud kaardijooksu üle või me oleme ainukesed?Võib-olla kujutame seda endale ette"

                  Lagi lihtsalt :D

                  rofl, õige
                  ma vaatasin kevadel sama teemat, aga ei hakanud sõna võtma.... lol

                  Comment

                  • variatsioon
                    Pokkeritark
                    • Nov 2008
                    • 5849

                    #1119
                    Re: *** SEPTEMBRI OFFTOPIC *** OhKooliaeg !

                    Algselt postitas Rigged Vaata postitust
                    Usas on eelarvedefitsiiit olnud juba nii kaua aega, dollareid trükitakse trükikodades järjest juurde ja juurde=>inflatsioon=>raha väärtuse langus
                    dollar ongi juba langenud sellepärast.

                    imo pigem hakkab tõusma

                    Comment

                    • Rigged
                      Pokkerihai
                      • Oct 2008
                      • 2535

                      #1120
                      Re: *** SEPTEMBRI OFFTOPIC *** OhKooliaeg !

                      Algselt postitas variatsioon Vaata postitust
                      dollar ongi juba langenud sellepärast.

                      imo pigem hakkab tõusma
                      Kuidas ta tõusta saab, kui inflatsioon järjest suureneb?

                      Comment

                      • Tarmonator
                        Lingiparandaja
                        • Oct 2008
                        • 3274

                        #1121
                        Re: *** SEPTEMBRI OFFTOPIC *** OhKooliaeg !

                        Algselt postitas Rigged Vaata postitust
                        Kuidas ta tõusta saab, kui inflatsioon järjest suureneb?
                        eurotsoonis ei ole inflatsiooni???

                        Comment

                        • heido24
                          Õpihimuline Mängur
                          • Dec 2008
                          • 402

                          #1122
                          Re: *** SEPTEMBRI OFFTOPIC *** OhKooliaeg !

                          Algselt postitas isenseven Vaata postitust
                          Fml, ilusti magasin maffiasaate mahaaa

                          Comment

                          • rahvavaenlane
                            Klubi Liige
                            • Dec 2009
                            • 3040

                            #1123
                            Re: *** SEPTEMBRI OFFTOPIC *** OhKooliaeg !

                            Algselt postitas Rigged Vaata postitust
                            Kuidas ta tõusta saab, kui inflatsioon järjest suureneb?
                            chuck norrise kodumaa ...

                            Comment

                            • K2snakas
                              Pokkerihai
                              • Feb 2009
                              • 2388

                              #1124
                              Re: *** SEPTEMBRI OFFTOPIC *** OhKooliaeg !

                              ee 2kki on 1 ja 2 osa kah pakkuda?

                              Comment

                              • Supsti
                                Grinder
                                • Dec 2008
                                • 863

                                #1125
                                Re: *** SEPTEMBRI OFFTOPIC *** OhKooliaeg !

                                oleks ka huvitatud

                                Comment

                                Working...