*** SEPTEMBRI OFFTOPIC *** OhKooliaeg !

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • hotcocacola
    HTCCACLA
    • Oct 2008
    • 14473

    #1096
    Re: *** SEPTEMBRI OFFTOPIC *** OhKooliaeg !

    eesti maffia...kahju et see vist viimane osa on

    Comment

    • pilme10
      FPP Pro
      • Jun 2009
      • 224

      #1097
      Re: *** SEPTEMBRI OFFTOPIC *** OhKooliaeg !

      4 osa on, imo on see 3mas

      Comment

      • hotcocacola
        HTCCACLA
        • Oct 2008
        • 14473

        #1098
        Re: *** SEPTEMBRI OFFTOPIC *** OhKooliaeg !

        see 3s osa jap....

        Comment

        • Svenza
          Svetlana aka Buldooser
          • Oct 2008
          • 3591

          #1099
          Re: *** SEPTEMBRI OFFTOPIC *** OhKooliaeg !

          Algselt postitas pafka666 Vaata postitust
          see oli ju sama soe kui svenza jutt aga suhtelislt kummaline jook tõepoolest.
          Sul ka naine lubas arvuti taha?
          Naudi oma viimaseid kuid Eesti meistrina Minu juures kukkusid ükskord pudelist õllest ära... DJ Lowryga siiamaani naerame

          Comment

          • Codecci
            Luuramas Naisteturniire
            • Nov 2008
            • 7574

            #1100
            Re: *** SEPTEMBRI OFFTOPIC *** OhKooliaeg !

            Ma mõtlesin, et Eesti maffia eelmist osa näitab, mingi jupi kordas seal või Tarmo räägib sama juttu tihti :D

            Comment

            • alaska
              forever
              • Oct 2008
              • 6599

              #1101
              Re: *** SEPTEMBRI OFFTOPIC *** OhKooliaeg !

              Algselt postitas Rage Vaata postitust
              no türbel küll.. mis see on kõikide pacificu skinide idiootsus, et kodukal klikkides kohe topib cliendi downloadimise popupi ette? instatilt ma ütlen:-/

              EDIT: ok kui läbi pokerstrategy ei tasu 888.comi regada, siis coca või keegi, soovitage häid affiliatesid sinna regamiseks.

              Minuarust ei lähe küll pokerstrategy kaudu regades midagi kusagilt kaduma. Ise lasin 50$ kanda neil full tilti, rakeback hakkas jooksma ilusasti, aasta hiljem tegin ise esimese deposiidi, saatsin supporti kirja ja pandi 600$ asemel 550$ jooksma. ma ei usu, et mujal teisiti on.

              Comment

              • isenseven
                Grinder
                • Sep 2009
                • 598

                #1102
                Re: *** SEPTEMBRI OFFTOPIC *** OhKooliaeg !

                Fml, ilusti magasin maffiasaate mahaaa

                Comment

                • $$$
                  Vana Tegija
                  • Mar 2009
                  • 1072

                  #1103
                  Re: *** SEPTEMBRI OFFTOPIC *** OhKooliaeg !

                  keegi juhuslike vigade kohta oskab mõne näite tuua? füüsika

                  Comment

                  • Codecci
                    Luuramas Naisteturniire
                    • Nov 2008
                    • 7574

                    #1104
                    Re: *** SEPTEMBRI OFFTOPIC *** OhKooliaeg !

                    Algselt postitas alaska Vaata postitust
                    Minuarust ei lähe küll pokerstrategy kaudu regades midagi kusagilt kaduma. Ise lasin 50$ kanda neil full tilti, rakeback hakkas jooksma ilusasti, aasta hiljem tegin ise esimese deposiidi, saatsin supporti kirja ja pandi 600$ asemel 550$ jooksma. ma ei usu, et mujal teisiti on.
                    FullTilti vist annavad rakebacki jah, aga Pacificusse?

                    Comment

                    • alaska
                      forever
                      • Oct 2008
                      • 6599

                      #1105
                      Re: *** SEPTEMBRI OFFTOPIC *** OhKooliaeg !

                      aa, seda ma ei tea, aga ma tahtsin öelda, et nad ei ole selline sait, et liitu meie kaudu ja me anname sulle pot odds calculatori tasuta. Nad ei keera mingeid kraane kellelgi kinni. Pacificu saab vist rakebacki üldse mingeid hämaraid teid pidi? Või ajan midagi segamini.

                      Comment

                      • Codecci
                        Luuramas Naisteturniire
                        • Nov 2008
                        • 7574

                        #1106
                        Re: *** SEPTEMBRI OFFTOPIC *** OhKooliaeg !

                        Algselt postitas alaska Vaata postitust
                        aa, seda ma ei tea, aga ma tahtsin öelda, et nad ei ole selline sait, et liitu meie kaudu ja me anname sulle pot odds calculatori tasuta. Nad ei keera mingeid kraane kellelgi kinni. Pacificu saab vist rakebacki üldse mingeid hämaraid teid pidi? Või ajan midagi segamini.
                        Mis tähendab hämar tee? Mingi haruldane asi see kindlasti pole, eks enamus affiliated pakuvad kui küsida, iseasi kas neil kodukal suur kuulutus üleval, et meil X%.

                        Comment

                        • ranka
                          Miljon Põhjust Kodus Olla
                          • Sep 2008
                          • 36444

                          #1107
                          Re: *** SEPTEMBRI OFFTOPIC *** OhKooliaeg !

                          Algselt postitas alaska Vaata postitust
                          aa, seda ma ei tea, aga ma tahtsin öelda, et nad ei ole selline sait, et liitu meie kaudu ja me anname sulle pot odds calculatori tasuta. Nad ei keera mingeid kraane kellelgi kinni. Pacificu saab vist rakebacki üldse mingeid hämaraid teid pidi? Või ajan midagi segamini.
                          Pacific ei reklaami avalikult aga kui tahate vähemalt 25% RB-d siis PM.

                          Comment

                          • raunsz
                            Vana Tegija
                            • Jan 2010
                            • 1492

                            #1108
                            Re: *** SEPTEMBRI OFFTOPIC *** OhKooliaeg !

                            Dollarikursi muutumist oskab keegi ette ennustada pisut?

                            Comment

                            • Godspeed_EJ
                              Klubi Liige
                              • Nov 2009
                              • 3049

                              #1109
                              Re: *** SEPTEMBRI OFFTOPIC *** OhKooliaeg !

                              Algselt postitas raunsz Vaata postitust
                              Dollarikursi muutumist oskab keegi ette ennustada pisut?
                              Muutub, kindlasti.

                              Comment

                              • Rigged
                                Pokkerihai
                                • Oct 2008
                                • 2535

                                #1110
                                Re: *** SEPTEMBRI OFFTOPIC *** OhKooliaeg !

                                Dollar langeb lähiajal/tasub EUR/USD investeerida

                                Comment

                                Working...