Tra, idioodist Delfi kommentaatorid… ja kõikide teiste portaalide. Mida ***** te igisete??? Kui teie silme all 100K läbi nussitakse, mis teeksite? Lööte lihtsalt käega ja lasete minna??? Obv. tuleb inimesed ***** saata.
Ma arvan, et kui me mingi summa seal ära oleks jaganud poleks pooltki nii huvitav olnud :D
See mis praegu toimub on ROFL. Raha ei ole elus peamine, see summa oleks varem või hiljem kõrist alla läinud või leidnud vähe otstarbekama koha...
gif on nuts
ebanormaalne :D
tegelikult saaks teha nii haigeid gife nende 3 pildiga.....loooolllllllll
ala
mees:"mina vtan svenza"
eit:"mina võtan ka svenza"
svenza:"tõmmake p**** värdjad"
:D
Kui see netti tuleb, siis saab minust vähe ilmekamaid pilte ka. Siis saab järje teha. Lõpus näiteks, kus ma seal külili maas olen epic fail nägu peas. Sellest saaks raudselt teha :D
tra kõige õigemate vendage jooma, ja teeme suitsu ja vihma ku8i dušši alt, ja mingi venelane jumaloa eksinud ja anname suitsu ja erummi ja siis tuleb luletus meeldee na priroda njet plahoi pagoda ja siuke sõps. reaalne reaalsus
Comment