*** SEPTEMBRI OFFTOPIC *** OhKooliaeg !

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Svenza
    Svetlana aka Buldooser
    • Oct 2008
    • 3591

    #841
    Re: *** SEPTEMBRI OFFTOPIC *** OhKooliaeg !

    Teeme offtopicut ka vahel. Kes teeb järgi sellise värava? :D

    Comment

    • Potsataja
      õilishing
      • Oct 2008
      • 5270

      #842
      Re: *** SEPTEMBRI OFFTOPIC *** OhKooliaeg !

      Algselt postitas Svenza Vaata postitust
      Mis see sinu perset torgib üldse?
      Tahan, lähen prükkariks, tahan lähen Taisse kunniks, tahan lähen Sierra Leonesse Andres Bergmanni moodi neegritüdrukuid keppima ja suren AIDSi. Ja ma ei kavatsegi "sinu moodi täiskasvanuks graafikupostitajaks" kasvada. Olen selline nagu olen. Ei tohiks sekundikski sinu probleem olla. Miks te tahate kõik tavalised olla, fucking hall mass. Ma olen teistsuguse mõtlemisega ja kõik. Tõmmake nahui kellele ei meeldi, easy.
      Kõvata vähem, siis saad ka vähem tähelepanu. Mõtle ka sellele, et iga sekund, kui sa nö. kõvatad, tekitab see kelleski siiski vastureaktsiooni, kuigi enamus ei julge sulle millegipärast vastu möliseda.

      Algselt postitas Svenza Vaata postitust
      1 sai juba korra
      Tarmonator, MM, Tisko, Priit võivad kinnitada...
      Kelle juures muidu treenid, et sind sinu löömasoovist hoolimata aksepteeritakse ?

      Comment

      • mislinn
        Pokkerihai
        • Apr 2009
        • 1734

        #843
        Re: *** SEPTEMBRI OFFTOPIC *** OhKooliaeg !

        IRw, mis kino siin jälle käib.

        Comment

        • Relamz
          Vana Tegija
          • Jan 2010
          • 1467

          #844
          Re: *** SEPTEMBRI OFFTOPIC *** OhKooliaeg !

          Chuck norrise käsi on ainuke , mis suudab võita Royal flushi

          Comment

          • Marek K.
            Klubi Liige
            • Oct 2008
            • 1477

            #845
            Re: *** SEPTEMBRI OFFTOPIC *** OhKooliaeg !

            Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
            Kõvata vähem, siis saad ka vähem tähelepanu. Mõtle ka sellele, et iga sekund, kui sa nö. kõvatad, tekitab see kelleski siiski vastureaktsiooni, kuigi enamus ei julge sulle millegipärast vastu möliseda.
            Selles suhtes ma svenzat ei tunne, ühe korra olen irl näinud pp-de turna ajal, aga no svenza ongi selline.. teeb pulli ja ta hääl on kõigist üle.. see et ta kõiki türile ja paidesse koonduslaagritesse saadab.. ongi tema olemus ja ega ta sellepärast mingi ülbe kukk ei ole, kes esimesel võimalusel kohe hambasse paneb rofl. Enamus ei võta seda nii tõsiselt ju kui sina potsataja ja seepärast pole ka vaja svenzat pahatahtlikult ***** saata. Ta lihtsalt ei lähe igakord patja nutma ja las ta siis türitab kui tal parajasti selline tuju on, keda see häirib, enamus on sellega ju harjunud. Las elu olla vabameelsem ja rõõmsameelsem ja kõigil on fun

            Comment

            • hotcocacola
              HTCCACLA
              • Oct 2008
              • 14473

              #846
              Re: *** SEPTEMBRI OFFTOPIC *** OhKooliaeg !

              Algselt postitas Relamz Vaata postitust
              Chuck norrise käsi on ainuke , mis suudab võita Royal flushi
              parem käsi*

              FYP

              Comment

              • nikitheone
                Mr. Puujalg
                • Aug 2009
                • 6446

                #847
                Re: *** SEPTEMBRI OFFTOPIC *** OhKooliaeg !

                +1 marek. k jutule

                tean svenzat mitu aastat, ja üldjuhul see on lihtsalt ülipull, mis ta suust tuleb. naljakam, kui enamuse jutud.
                &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

                Comment

                • Potsataja
                  õilishing
                  • Oct 2008
                  • 5270

                  #848
                  Re: *** SEPTEMBRI OFFTOPIC *** OhKooliaeg !

                  Marek K. obv ei saada ma Svenzat pahatahtlikult kuhugi. See pigem selline kloun vs. kloun olukord ehk igaüks saab asjast täpselt niimoodi aru nagu soovib. Ehk kui Svenza võib rahvast saata sinna kuhu soovib võin ka mina saata teda, kuhu soovin. Ausõna, ma olen senini ülimalt viisakas olnud.
                  Last edited by Potsataja; 19.09.10, 20:57.

                  Comment

                  • Marek K.
                    Klubi Liige
                    • Oct 2008
                    • 1477

                    #849
                    Re: *** SEPTEMBRI OFFTOPIC *** OhKooliaeg !

                    jajaa mul ka poh, a lihtsalt pmst jah vast ei olöe mõtet isiklikult varba peale astuda, siis ei kepita sind ka selles suhtes, et svenza türatab ja vitutab siin enamasti niisama.. btw su algne nali ei olnud ka kõige halvem, aga neid graafikuid pole ju mõtet toppida, igaüht ajab teinekord tilti kui võetakse kuskilt mingi miinusgraafik ja hõõrutakse nina alla (eriti kui vb just parajasti hetkel pole kõige selgemas emotsionaalses seisundis :P)

                    Comment

                    • Svenza
                      Svetlana aka Buldooser
                      • Oct 2008
                      • 3591

                      #850
                      Re: *** SEPTEMBRI OFFTOPIC *** OhKooliaeg !

                      Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
                      Obv võib juba ette öelda, et kõige suurema summa oleks pidanud saama Merje ja kõige väiksema summa hasartmängusõltlasest Sven. Viimane oleks kogu võidu nkn hakkama pannud
                      No ja mida sa sellega öelda tahtsid siis??? Kuhu täpselt ma selle raha hakkama panen ? Valgusta mind ka, tahaks ka oma elu paremini tundma õppida.

                      Comment

                      • Potsataja
                        õilishing
                        • Oct 2008
                        • 5270

                        #851
                        Re: *** SEPTEMBRI OFFTOPIC *** OhKooliaeg !

                        Svenza obv ma ei arva, et sa oled hasartmängusõltlane ehk a´la sa oleksid ka saatest saadud max. tulemi pannud huugama. on minu jaoks ikka mittetõsise/ebareaalse teema märgistuseks.

                        Lihtsalt nii fun on sind ´´käima´´ saada nii lihtsalt

                        Comment

                        • K2snakas
                          Pokkerihai
                          • Feb 2009
                          • 2388

                          #852
                          Re: *** SEPTEMBRI OFFTOPIC *** OhKooliaeg !

                          Algselt postitas Svenza Vaata postitust
                          Teeme offtopicut ka vahel. Kes teeb järgi sellise värava? :D

                          http://smile-bg.com/video/viewvideo/...ka.html?ref=nf
                          kahju et fake, muidu p2ris hea:P

                          Comment

                          • variatsioon
                            Pokkeritark
                            • Nov 2008
                            • 5849

                            #853
                            Re: *** SEPTEMBRI OFFTOPIC *** OhKooliaeg !

                            svenza möliseb aastaid ja keegi ei komenteeri.

                            Potsataja teeb esimesed õigustatud kurjemad postid ja mitmed kasutajad krimpsutavad nina.

                            veider.

                            Comment

                            • Ajuvaba
                              Grinder
                              • Oct 2008
                              • 634

                              #854
                              Re: *** SEPTEMBRI OFFTOPIC *** OhKooliaeg !

                              krt ikka jah, uus aparatuur..istun nl 2000 lauas hetkel 10K stackiga fulltildis, ei saa skill olla

                              Comment

                              • soouni
                                Grinder
                                • Jul 2010
                                • 771

                                #855
                                Re: *** SEPTEMBRI OFFTOPIC *** OhKooliaeg !

                                ajuvaba mis su nick on

                                Comment

                                Working...