*** SEPTEMBRI OFFTOPIC *** OhKooliaeg !
Collapse
This topic is closed.
X
X
-
Re: *** SEPTEMBRI OFFTOPIC *** OhKooliaeg !
irwwwwwwwwwwwwwwwwwwwAlgselt postitas nikitheone Vaata postitustKirill K ru: быстро что-то для эстооооонца
good one
Comment
-
Re: *** SEPTEMBRI OFFTOPIC *** OhKooliaeg !
Esmaspäeval 20:00 TV3
Sel esmaspäeval asuvad saates "100 sekundit" mängima laia silmaringiga Merje, muusika- ja filmihuviline Tarmo-Toomas ning elukutseline pokkerimängija Sven. Täiendades üksteise teadmisi, vastavad seni omavahel võõrad mängijad ühiselt kümnele küsimusele, et võita kuni 500 000 krooni. Õigete vastustega kasvab nii mängijate omavaheline usaldus kui ka enesekindlus vastamisel initsiatiivi haaramiseks. Kas võetud vastutus ja antud usaldus õigustavad end? Kas ühtse meeskonnana alustanud mängijad jäävad lõpuni üksmeelseks või toob saate lõppmäng kaasa pingeid, etteheiteid ning nördimust?
Comment
-
-
Comment
-
Re: *** SEPTEMBRI OFFTOPIC *** OhKooliaeg !
Obv võib juba ette öelda, et kõige suurema summa oleks pidanud saama Merje ja kõige väiksema summa hasartmängusõltlasest Sven. Viimane oleks kogu võidu nkn hakkama pannud http://www.pokertableratings.com/sta...-search/svenzaAlgselt postitas Svenza Vaata postitustEsmaspäeval 20:00 TV3
Sel esmaspäeval asuvad saates "100 sekundit" mängima laia silmaringiga Merje, muusika- ja filmihuviline Tarmo-Toomas ning elukutseline pokkerimängija Sven.
Comment
-
Re: *** SEPTEMBRI OFFTOPIC *** OhKooliaeg !
andsin Svenzale MSN'i vihje, ootameAlgselt postitas -andres- Vaata postitustCountdown starts.
Comment
-
Re: *** SEPTEMBRI OFFTOPIC *** OhKooliaeg !
Situ verd, mis ma muud oskan öelda. Hullud graafikuvennad tulid välja äkki. Vaata sharkscope´i kah tšeburator nahui ja tõmba vähem kasjakki.Algselt postitas Potsataja Vaata postitustObv võib juba ette öelda, et kõige suurema summa oleks pidanud saama Merje ja kõige väiksema summa hasartmängusõltlasest Sven. Viimane oleks kogu võidu nkn hakkama pannud http://www.pokertableratings.com/sta...-search/svenza
Ja saatest võitsime kõik ühepalju raha, nii palju võin vihjeks öelda. "Laia silmaringiga Merje" võib omale uue pesumasina osta tänutäheks ja persetäie "Pehmed ja karvased" videolindistusi ning llugemise selgeks õppida.
Comment
-
Re: *** SEPTEMBRI OFFTOPIC *** OhKooliaeg !
Lol.Algselt postitas Svenza Vaata postitustSitu verd, mis ma muud oskan öelda. Hullud graafikuvennad tulid välja äkki. Vaata sharkscope´i kah tšeburator nahui ja tõmba vähem kasjakki.
Ja saatest võitsime kõik ühepalju raha, nii palju võin vihjeks öelda. "Laia silmaringiga Merje" võib omale uue pesumasina osta tänutäheks ja persetäie "Pehmed ja karvased" videolindistusi ning llugemise selgeks õppida.
Comment
-
-
Re: *** SEPTEMBRI OFFTOPIC *** OhKooliaeg !
8 minutit on ju tegelikult päris kõva sõna või mis ?Algselt postitas Tarmonator Vaata postitustandsin Svenzale MSN'i vihje, ootame

Edit: Svenza, kas kavatsed ka 10 aasta pärast noorukitele klouni mängida ja oma arust ´´tegija´´ olla nagu praegu ?Last edited by Potsataja; 19.09.10, 19:20.
Comment
TC
Comment