*** SEPTEMBRI OFFTOPIC *** OhKooliaeg !

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Tigrano
    Administraator
    • Oct 2008
    • 7614

    #586
    Re: *** SEPTEMBRI OFFTOPIC *** OhKooliaeg !

    Visiidi tasu on nii väike, et sellega ei kata ühtegi protseduuri on ju loogika.

    Comment

    • Potsataja
      õilishing
      • Oct 2008
      • 5270

      #587
      Re: *** SEPTEMBRI OFFTOPIC *** OhKooliaeg !

      Algselt postitas Tigrano Vaata postitust
      Visiidi tasu on nii väike, et sellega ei kata ühtegi protseduuri on ju loogika.
      Ja perearsti saatekiri muudab kõike ?

      Perearstid on vahelülina vajalikud selleks, et inimesed ei hakaks ise tühiste probleemidega eriarste koormama. Juhul, kui inimesel on kiire, siis maksab ta väljapool järjekorda eriarsti vastuvõtu eest, kuid ta ei pea maksma protseduuride eest, mis on eriarsti arvates vajalikud. Muidugi hoopis teine teema on erarstid või olukord, kus eriarst peab nö. riigitöö kõrvalt ka väikest erapraksist.

      Comment

      • Tigrano
        Administraator
        • Oct 2008
        • 7614

        #588
        Re: *** SEPTEMBRI OFFTOPIC *** OhKooliaeg !

        No ma ei tea, kui mina kunagi käisin siis maksin visiiditasu, vereproovide eest ja teiste asjade eest vastavalt hinnakirjale, ainuke asi mida ei pidanud maksma oli kordusvisiit ehk on nüüd ajad muutunud aga kahtlen.

        Comment

        • kaardimaja
          FPP Pro
          • May 2010
          • 281

          #589
          Re: *** SEPTEMBRI OFFTOPIC *** OhKooliaeg !

          PokerTableRatingu järgi on Eesti riik pokkeriga kokku võitnud üle $500k (Y) hoides sellega 5. kohta
          USA paikneb aga viimasel kohal ning on ära andnud üle 345 miljoni dollari:)

          Comment

          • Rigged
            Pokkerihai
            • Oct 2008
            • 2535

            #590
            Re: *** SEPTEMBRI OFFTOPIC *** OhKooliaeg !

            Algselt postitas kaardimaja Vaata postitust
            PokerTableRatingu järgi on Eesti riik pokkeriga kokku võitnud üle $500k (Y) hoides sellega 5. kohta
            USA paikneb aga viimasel kohal ning on ära andnud üle 345 miljoni dollari:)
            oldnews, siin oli kunagi link üleval

            Comment

            • Codecci
              Luuramas Naisteturniire
              • Nov 2008
              • 7574

              #591
              Re: *** SEPTEMBRI OFFTOPIC *** OhKooliaeg !

              Algselt postitas kaardimaja Vaata postitust
              PokerTableRatingu järgi on Eesti riik pokkeriga kokku võitnud üle $500k (Y) hoides sellega 5. kohta
              USA paikneb aga viimasel kohal ning on ära andnud üle 345 miljoni dollari:)
              60% sellest on ühe mehe töö :D

              Comment

              • MagicFriend
                Õpihimuline Mängur
                • Sep 2010
                • 369

                #592
                Re: *** SEPTEMBRI OFFTOPIC *** OhKooliaeg !

                Algselt postitas Codecci Vaata postitust
                60% sellest on ühe mehe töö :D
                lol, 20%+ on sinu t66

                tegelikult on aga aarmiselt huvitav number

                Comment

                • Fabulous
                  Pokkerihai
                  • Jan 2010
                  • 2674

                  #593
                  Re: *** SEPTEMBRI OFFTOPIC *** OhKooliaeg !

                  Tegelikult tuleks arvesse võtta ka seda, et PTR ei tracki kõigi saite...

                  Comment

                  • ristijeesus
                    Klubi Liige
                    • Oct 2009
                    • 2533

                    #594
                    Re: *** SEPTEMBRI OFFTOPIC *** OhKooliaeg !

                    Huvitav kellele need kaotajariigid oma sajad miljonid on shippinud, kui plussis olevate riikide sissetulek on mingi 6-7 milli? Rake on ikka ilge kirves

                    Comment

                    • MagicFriend
                      Õpihimuline Mängur
                      • Sep 2010
                      • 369

                      #595
                      Re: *** SEPTEMBRI OFFTOPIC *** OhKooliaeg !

                      Algselt postitas ristijeesus Vaata postitust
                      Huvitav kellele need kaotajariigid oma sajad miljonid on shippinud, kui plussis olevate riikide sissetulek on mingi 6-7 milli? Rake on ikka ilge kirves
                      jutud liiguvad, et Stars reigib paevas 4-6milj $.
                      saite on palju. poka on suur business

                      Comment

                      • kaardimaja
                        FPP Pro
                        • May 2010
                        • 281

                        #596
                        Re: *** SEPTEMBRI OFFTOPIC *** OhKooliaeg !

                        Algselt postitas Fabulous Vaata postitust
                        Tegelikult tuleks arvesse võtta ka seda, et PTR ei tracki kõigi saite...
                        jepp, nüüd hiljem vaatasin, et ainult FTP ja Party oli vist arvestud:S

                        Comment

                        • kilu6
                          Vana Tegija
                          • Oct 2008
                          • 1305

                          #597
                          Re: *** SEPTEMBRI OFFTOPIC *** OhKooliaeg !

                          Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
                          Muidugi hoopis teine teema on erarstid või olukord, kus eriarst peab nö. riigitöö kõrvalt ka väikest erapraksist.
                          Suvel just oli case, kus pidin minema erialaarsti juurde, aga no järjekord pikk muidugi. Siis võtsin eraarsti juurde numbri, samaks päevaks sain 500.- eest.

                          Arst vaatas nats, siis ütles, et tuleb uuring teha, aga seda meie erakliinikus haigekassa ei kata. Tulge järgmisel nädalal mu ametlikul vastvõtuajal riikliku haigla polikliiniku vastuvõtule, numbrit pole vaja. Kirjutan teile siin ühe paberi ja võtke perearstilt ka saatekiri.

                          Läksingi, näitasin polikliiniku registratuuris arsti kritseldatud nn "numbrit", registratuur lõi kulpi ja saatis arsti ukse taha, uuring tehti ära mingi mitme tonni eest, uuesti võttis vastu jälle suvalisel ajal haigla ruumides, et vastus öelda.
                          Last edited by kilu6; 14.09.10, 14:54.

                          Comment

                          • inward
                            Klubi Liige
                            • Sep 2009
                            • 6275

                            #598
                            Re: *** SEPTEMBRI OFFTOPIC *** OhKooliaeg !

                            Keegi Losti mängu ka vaatama täna ?

                            Comment

                            • mislinn
                              Pokkerihai
                              • Apr 2009
                              • 1734

                              #599
                              Re: *** SEPTEMBRI OFFTOPIC *** OhKooliaeg !

                              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                              Keegi oskab sealt A avaldada? t on seal astendajaks pandud....

                              Comment

                              • Pahvak
                                Pastilaa?? Ei!
                                • Dec 2008
                                • 4431

                                #600
                                Re: *** SEPTEMBRI OFFTOPIC *** OhKooliaeg !

                                Tee ühine nimetaja ja võta lugejas A sulgude ette.
                                Fullstacks have more fun.

                                Comment

                                Working...