Re: *** SEPTEMBRI OFFTOPIC *** OhKooliaeg !
Krt see aasta on ilgelt palju inimesi uppunud .. aru ma ei saa mis toimub, kas tõesti eestlaste ujumisoskus on nii kehva? Või enamus juhtudel on seos alkoga?
Krt see aasta on ilgelt palju inimesi uppunud .. aru ma ei saa mis toimub, kas tõesti eestlaste ujumisoskus on nii kehva? Või enamus juhtudel on seos alkoga?

, võiks kellega iganes juhtuda. Muidugi päästevestiga ei vaju sa siiski vee alla vms....
Comment