Re: *** SEPTEMBRI OFFTOPIC *** OhKooliaeg !
"Dissapointing for Kanepi" on suht tabavalt öeldud. Pole küll tennisega väga kodus, aga 60 unforced errorit tundub päris ränk.
"Dissapointing for Kanepi" on suht tabavalt öeldud. Pole küll tennisega väga kodus, aga 60 unforced errorit tundub päris ränk.

Comment