*** SEPTEMBRI OFFTOPIC *** OhKooliaeg !

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • kardaanirist
    Pokkerihai
    • Nov 2009
    • 3675

    #226
    Re: *** SEPTEMBRI OFFTOPIC *** OhKooliaeg !

    kas see on võimalik, et mingi hetk Minesweeperis pean lihtsalt "arvama" kus on miin või ei?

    Comment

    • Karikakar
      Vana Tegija
      • Jul 2009
      • 1235

      #227
      Re: *** SEPTEMBRI OFFTOPIC *** OhKooliaeg !

      Algselt postitas kardaanirist Vaata postitust
      kas see on võimalik, et mingi hetk Minesweeperis pean lihtsalt "arvama" kus on miin või ei?
      täitsa alguses

      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

      Comment

      • kardaanirist
        Pokkerihai
        • Nov 2009
        • 3675

        #228
        Re: *** SEPTEMBRI OFFTOPIC *** OhKooliaeg !

        got to admit - see pani mu naerma. :D

        aga guugeldasin juba - vahest peabki arvama. :( (ja mitte ainult alguses :D:D)

        Comment

        • variatsioon
          Pokkeritark
          • Nov 2008
          • 5849

          #229
          Re: *** SEPTEMBRI OFFTOPIC *** OhKooliaeg !

          [YOUTUBE]LHY8NKj3RKs[/YOUTUBE]

          Comment

          • hotcocacola
            HTCCACLA
            • Oct 2008
            • 14473

            #230
            Re: *** SEPTEMBRI OFFTOPIC *** OhKooliaeg !

            [YOUTUBE]Q4xPveTb81Y[/YOUTUBE]


            MOTHER OF GOD!
            Monday Bar on tulemas taaskord 9-10. detsember.

            Comment

            • inward
              Klubi Liige
              • Sep 2009
              • 6275

              #231
              Re: *** SEPTEMBRI OFFTOPIC *** OhKooliaeg !

              Mõnusad Rootsi (vist) piffid teavad mis on hea

              Comment

              • ingu
                Bännitud
                • Jan 2010
                • 1283

                #232
                Re: *** SEPTEMBRI OFFTOPIC *** OhKooliaeg !

                Tra uni tapab. 21h jutti üleval. Nv sai ainult joodud. Aga ei saa magama ka veel, enne kui turnad lõpetatud.

                Comment

                • nummar
                  Õpihimuline Mängur
                  • May 2009
                  • 322

                  #233
                  Re: *** SEPTEMBRI OFFTOPIC *** OhKooliaeg !

                  jõua kooli ikka :D

                  Comment

                  • qbj0hn
                    Auk on auk. FAKT!
                    • Nov 2008
                    • 7091

                    #234
                    Re: *** SEPTEMBRI OFFTOPIC *** OhKooliaeg !

                    Ma FTP-s pole kordagi eestlasest fishi näinud,ma mõtlen nagu siis enda limiidis rahalauas.
                    Küll on,aga siukseid,et kui istud osadest vendadest paremal/vasakul siis kipuvad kõvasti metat panema.

                    Comment

                    • harryahven
                      Pokkerihai
                      • Dec 2009
                      • 1964

                      #235
                      Re: *** SEPTEMBRI OFFTOPIC *** OhKooliaeg !

                      harry says:
                      kooli minek?
                      ****** says:
                      tra mineee munnni'ma olin öösel kaineris


                      made my day:D

                      Comment

                      • vennike
                        Pokkerihai
                        • Mar 2009
                        • 1958

                        #236
                        Re: *** SEPTEMBRI OFFTOPIC *** OhKooliaeg !

                        mingi tutanhamon tartust wcoopi Event #1 CL

                        Comment

                        • lenC
                          Administraator
                          • Oct 2008
                          • 6440

                          #237
                          Re: *** SEPTEMBRI OFFTOPIC *** OhKooliaeg !

                          http://foorum.pokkeriprod.com/showthread.php?p=248911

                          Comment

                          • nomerlot
                            Klubi Liige
                            • Sep 2009
                            • 2233

                            #238
                            Re: *** SEPTEMBRI OFFTOPIC *** OhKooliaeg !

                            E24: Olympicu juhid ei tahtnud kõiki aktsiaid ka odava hinna eest


                            huvitav, kas pastakast imetud lugu või saab sellest faktist midagi järeldada, kes jagab asja rohkem?

                            Comment

                            • andu_andu
                              Pokkerihai
                              • Jan 2009
                              • 4050

                              #239
                              Re: *** SEPTEMBRI OFFTOPIC *** OhKooliaeg !

                              Algselt postitas harryahven Vaata postitust
                              harry says:
                              kooli minek?
                              ****** says:
                              tra mineee munnni'ma olin öösel kaineris


                              made my day:D
                              lol

                              Comment

                              • kilu6
                                Vana Tegija
                                • Oct 2008
                                • 1305

                                #240
                                Re: *** SEPTEMBRI OFFTOPIC *** OhKooliaeg !

                                Algselt postitas nomerlot Vaata postitust
                                E24: Olympicu juhid ei tahtnud kõiki aktsiaid ka odava hinna eest


                                huvitav, kas pastakast imetud lugu või saab sellest faktist midagi järeldada, kes jagab asja rohkem?
                                Ma arvan, et neile kes ei tahtnud oma optsioone aktsiate vastu vahetada, jäid optsioonid alles. Lihtsalt Eesti seadusandlus on veidi kiiksuga. Mujal maailmas ostab ettevõte oma aktsiaid selleks, et firma töötajad saaks oma optsioonid realiseerida. Eestis peab selleks korraldama aktsiaemissiooni.

                                25. augustil 2010 toimunud erakorralisel aktsionäride üldkoosolekul otsustati OEG poolt sõlmitud optsioonilepingute nõuetekohaseks täitmiseks suurendada OEG aktsiakapitali 450 384 uue OEG aktsia emiteerimise teel, kokku krooni (287 847 euro) võrra. Emiteeritavate aktsiate märkimisperioodiks oli 26.08.2010 - 31.08.2010. Emiteeritavate aktsiate eest tasumine toimub rahalise sissemaksega, aktsia nimiväärtus on 10 Eesti krooni ja ülekurss 1,18 Eesti krooni.

                                Õigustatud isikute poolt märgiti 329 505 aktsiat ehk 73,2% emissiooni mahust. Nõukogu esitas märkimiskorraldusi 50 043 aktsia (36,0% võimaldatud aktsiatest) ulatuses, juhatus 48 930 aktsia (100,0% võimaldatud aktsiatest) ulatuses ning võtmetöötajad 230 532 aktsia (87,8% võimaldatud aktsiatest) ulatuses.
                                Last edited by kilu6; 06.09.10, 12:53.

                                Comment

                                Working...