Re: *** SEPTEMBRI OFFTOPIC *** OhKooliaeg !
Go Kanepi, Go Kanepi...
Loodan, et ta seekord mind nüüd öösel tilti ei aja :)
Kena kena, viimane set isegi 6:0, vastane oli obv tiltis .
Go Kanepi, Go Kanepi...
Loodan, et ta seekord mind nüüd öösel tilti ei aja :)
Kena kena, viimane set isegi 6:0, vastane oli obv tiltis .
Comment