Head algust !
*** SEPTEMBRI OFFTOPIC *** OhKooliaeg !
Collapse
This topic is closed.
X
X
-
Re: *** SEPTEMBRI OFFTOPIC *** OhKooliaeg !
+1Algselt postitas -andres- Vaata postitustPealkiri on paha, lauad ilusad ees, aga homme vaja 7 ärgata, seega closing all the tables :/.
Ise 8:30
Comment
-
Re: *** SEPTEMBRI OFFTOPIC *** OhKooliaeg !
Haha ma 16.00 :)Algselt postitas miksnii Vaata postitustEndal õnneks alles 15.30 vaja kohal olla.
Comment
-
Re: *** SEPTEMBRI OFFTOPIC *** OhKooliaeg !
Panen siia ka selle küsimuse [ hetkel eelmises offtopicus ] kuna eelmine pannakse vast kohe kinni.
Ma ei saa sellele pihta, et kui ma liitun läbi Pokkeriprode mingi toaga, et saada rake. Pokkeriprod rakeback lehel näitab, et mul saadud Total RB $38.84 aga kui soovin väljamakset teha ütleb, et
Hetkel vabad vahendid: 0 $
Why ?
Comment
-
Comment
TC
Comment