kus leidub fishe?

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • liewec
    Julm Donk
    • Jul 2010
    • 43

    #1

    kus leidub fishe?

    Ise pelan starsis ja seal tunduvad suht mõistlikud mängijad. Ise praegu mõtlen minna 888 või ongame... On kellelgi häid kohti pakkuda?
  • atsetoon
    Joomas õlut Atsetooniga
    • May 2009
    • 1105

    #2
    Re: kus leidub fishe?

    pärnu mnt.-l forellikasvanduses peaks olema.

    Comment

    • ristijeesus
      Klubi Liige
      • Oct 2009
      • 2533

      #3
      Re: kus leidub fishe?

      Küsi siit teemast, nemad teavad http://foorum.pokkeriprod.com/showthread.php?t=1479

      Comment

      • andu_andu
        Pokkerihai
        • Jan 2009
        • 4050

        #4
        Re: kus leidub fishe?

        igalpool leidub fishe.

        Comment

        • liewec
          Julm Donk
          • Jul 2010
          • 43

          #5
          Re: kus leidub fishe?

          igalpool jah aga kus on neid rohkem kui tavaliselt? 1 hea vastus oleks juba succsess

          Comment

          • andu_andu
            Pokkerihai
            • Jan 2009
            • 4050

            #6
            Re: kus leidub fishe?

            fulltildis on ülemõistuse palju neid mu meelest.

            Comment

            • J0kker
              Grinder
              • Feb 2009
              • 865

              #7
              Re: kus leidub fishe?

              triobet. aga tänu nendele fishidele on see tuba suht rigged
              Ja kui tahad veelrohkem fishe trios ,siis nl10 turbo lauad.

              Comment

              • Madis Very
                Bännitud
                • Aug 2009
                • 2951

                #8
                Re: kus leidub fishe?

                Algselt postitas J0kker Vaata postitust
                triobet. aga tänu nendele fishidele on see tuba suht rigged
                Ja kui tahad veelrohkem fishe trios ,siis nl10 turbo lauad.
                tänu fishidele on rigged lauad ... ok ...

                Igal pool on fishe, otsi aind üles = easy

                Comment

                • J0kker
                  Grinder
                  • Feb 2009
                  • 865

                  #9
                  Re: kus leidub fishe?

                  No sellesuhtes rigged, et nad callivad sind iga sitaga ja su AA,KK,QQ jne saavad rohkem cracke.

                  Comment

                  • Madis Very
                    Bännitud
                    • Aug 2009
                    • 2951

                    #10
                    Re: kus leidub fishe?

                    Ja tänu sellele kaotad siis rohkem ?

                    Comment

                    • vonkartoffel
                      Pokkerihai
                      • May 2009
                      • 1658

                      #11
                      Re: kus leidub fishe?

                      mhmh

                      Comment

                      • Codecci
                        Luuramas Naisteturniire
                        • Nov 2008
                        • 7574

                        #12
                        Re: kus leidub fishe?

                        Algselt postitas liewec Vaata postitust
                        igalpool jah aga kus on neid rohkem kui tavaliselt? 1 hea vastus oleks juba succsess
                        Tõenäoliselt ainult 1 tuba on tõsiselt fishisem kui teised, aga seal ma siiski ei mängiks software aegluse tõttu.

                        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                        Comment

                        • TaistoJ
                          Grinder
                          • Aug 2010
                          • 787

                          #13
                          Re: kus leidub fishe?

                          Algselt postitas J0kker Vaata postitust
                          No sellesuhtes rigged, et nad callivad sind iga sitaga ja su AA,KK,QQ jne saavad rohkem cracke.
                          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                          E: Muide full tiltis on piisavalt fishe-donke-idioote. Vähemalt micro limiidis.
                          Last edited by TaistoJ; 28.08.10, 21:35.

                          Comment

                          • Karikakar
                            Vana Tegija
                            • Jul 2009
                            • 1235

                            #14
                            Re: kus leidub fishe?

                            :D::D fishid callivad sind pasaga maha ja sa hädaldad :D:D:D:D:D

                            korralik ei jaa nii pokker käibki.. palju parem on ju AA käest pähe saada kui 27 käest.. tra mõtle veits longterm ja sa saad aru..


                            PS. Joogid sees nii et muidu ma ei oleks nii inetu nagu praegu aga lihtsalt ma ei saa seda ütlemata jätta.

                            PPS. Taisto lihtsalt nii kõva pilt mis võtab kogu selle lause kokku (Y)!!

                            Comment

                            • Morfiin
                              Julm Donk
                              • Oct 2009
                              • 28

                              #15
                              Re: kus leidub fishe?

                              No money in poker, everyone's solid.

                              Comment

                              Working...