*** AUGUSTI OFFTOPIC *** IlusElu!

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • g00000se
    Vana Tegija
    • Apr 2010
    • 1047

    #1426
    Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC *** IlusElu!

    Algselt postitas low-flow Vaata postitust
    Playchess.com

    Tõmbad sealt simulaatori ja saab mängida tuhandete inimestega üle maailma. Täpselt oma raskustaset ja ajalimiiti valida. Kui väga veab, siis näeb mõnikord ka maailma parimaid mängijaid omavahel madistamas. Imo päris inimese vastu igakell etem mängida kui mistahes BOTi vastu.
    Ty

    Comment

    • Godspeed_EJ
      Klubi Liige
      • Nov 2009
      • 3049

      #1427
      Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC *** IlusElu!

      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


      turnis Zig check, Ivey pot, Zig 60k, Ivey AI ja siis:

      ziigmund: can u do twice?
      Phil Ivey: I don't do it twice

      Comment

      • kuco
        Pokkerihai
        • Oct 2008
        • 1910

        #1428
        Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC *** IlusElu!

        PERKELE!

        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

        Comment

        • Kris
          Grinder
          • Mar 2009
          • 860

          #1429
          Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC *** IlusElu!

          np: Coldplay - God Put A Smile Upon Your Face "A Rush Of Blood To The Head"

          Comment

          • leits
            Hundinui
            • Apr 2009
            • 9562

            #1430
            Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC *** IlusElu!

            2rkasin ... tuumapohmell .. yritan kiirsti õlle ja giniga ära tappa

            Comment

            • low-flow
              Klubi Liige
              • Jul 2009
              • 1208

              #1431
              Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC *** IlusElu!

              Järgmistel generatsioonidel jääb Winnie Puhhi raamat lugemata vist
              Sotsiaalministeerium keelas Eestis Alan Milne'i raamatu "Karupoeg Puhh" müümise ja levitamise, kuna see propageerib narkootikumide tarbimist ja vastavat elustiili.

              Comment

              • low-flow
                Klubi Liige
                • Jul 2009
                • 1208

                #1432
                Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC *** IlusElu!

                Paluks abi mIRC proffidelt.

                Nimelt, olen seda trial versiooni üle 2 aasta kasutanud. Ei tahaks nagu lampi litsentsi regamises eest 20 dollarit maksta. Alati käivitades olen pannud Register asemel Continue, aga nüüd probleem selline, et enam ei tule Continue nuppu ette, ainult kas Register või Exit. Oskab keegi ehk lahendust pakkuda?

                Comment

                • kjmrc
                  Pokkerihai
                  • Aug 2009
                  • 4541

                  #1433
                  Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC *** IlusElu!

                  Algselt postitas low-flow Vaata postitust
                  Paluks abi mIRC proffidelt.

                  Nimelt, olen seda trial versiooni üle 2 aasta kasutanud. Ei tahaks nagu lampi litsentsi regamises eest 20 dollarit maksta. Alati käivitades olen pannud Register asemel Continue, aga nüüd probleem selline, et enam ei tule Continue nuppu ette, ainult kas Register või Exit. Oskab keegi ehk lahendust pakkuda?
                  Uhm..torrentist ei leia abi?

                  Comment

                  • Tupsik
                    Klubi Liige
                    • Mar 2009
                    • 497

                    #1434
                    Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC *** IlusElu!

                    2 aastat kasutanud, hea programm järelikult.

                    20$ ei tohiks olla just üüratu summa neile selle hea töö eest maksta.

                    Comment

                    • qjet
                      Grinder
                      • Apr 2009
                      • 806

                      #1435
                      Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC *** IlusElu!

                      Algselt postitas low-flow Vaata postitust
                      Paluks abi mIRC proffidelt.

                      Nimelt, olen seda trial versiooni üle 2 aasta kasutanud. Ei tahaks nagu lampi litsentsi regamises eest 20 dollarit maksta. Alati käivitades olen pannud Register asemel Continue, aga nüüd probleem selline, et enam ei tule Continue nuppu ette, ainult kas Register või Exit. Oskab keegi ehk lahendust pakkuda?
                      vajuta exit ja proovi uuesti. mul on sama jama eelmisest nädalast saati.

                      Comment

                      • ingu
                        Bännitud
                        • Jan 2010
                        • 1283

                        #1436
                        Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC *** IlusElu!

                        Pole megakaua siia postitanud raisk.

                        Comment

                        • low-flow
                          Klubi Liige
                          • Jul 2009
                          • 1208

                          #1437
                          Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC *** IlusElu!

                          Ega keegi pole kulutades rikkaks saanud.

                          Igatahes, üldjuhul aitab jah 1 kord exit panna ja uuesti käivatades funkas. Seekord igatahes tahtis oma 15 käivitams ja siis lõpuks sain jälle continue panna.

                          Comment

                          • -andres-
                            Moderaator
                            • Oct 2008
                            • 4546

                            #1438
                            Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC *** IlusElu!

                            Kui kange kihk mitte osta, siis seriali/cracki otsimine oleks vast lihtsam viis.

                            Comment

                            • hotcocacola
                              HTCCACLA
                              • Oct 2008
                              • 14473

                              #1439
                              Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC *** IlusElu!




                              wow? tundub päris hea promo :O

                              Comment

                              • low-flow
                                Klubi Liige
                                • Jul 2009
                                • 1208

                                #1440
                                Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC *** IlusElu!

                                Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
                                Missioon 3 – LAV [Aafrika]
                                Panusta 5 päeva jooksul pokkeritoas asuvas kasiinos vähemalt €30.
                                Algus: 08.09 (02:00) / Lõpp: 13.09 (02:00)


                                Ongi pikemat aega trio rulli kihk peal. Ma pacificus juba harjutan, õrnalt nagu biidiks.

                                Comment

                                Working...