Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC *** IlusElu!
vana tallinn piimaga, hiljem vana tallin + viin ja mhl ja lopuks kui on juba "balla" oleks siis vana tallin, viin, siider ja nats banaani likööri
Algselt postitas ranka
Vaata postitust
TC
Comment