Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC *** IlusElu!
Kus saab veel fullringi mängida peale starsi, cake ja FT. Mõtlen, kus on ikka 10+ lauda alati olemas.
Kus saab veel fullringi mängida peale starsi, cake ja FT. Mõtlen, kus on ikka 10+ lauda alati olemas.

Comment