*** AUGUSTI OFFTOPIC *** IlusElu!

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • mislinn
    Pokkerihai
    • Apr 2009
    • 1734

    #1216
    Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC *** IlusElu!

    Kus saab veel fullringi mängida peale starsi, cake ja FT. Mõtlen, kus on ikka 10+ lauda alati olemas.

    Comment

    • variatsioon
      Pokkeritark
      • Nov 2008
      • 5849

      #1217
      Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC *** IlusElu!

      see oleks päris halb kui PTR teeks tavalise HUDi..

      mõtle kui istud HU lauda uue vastase vastu ja ta teab täpselt kui palju sa riveris foldid c/r peale.

      Comment

      • variatsioon
        Pokkeritark
        • Nov 2008
        • 5849

        #1218
        Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC *** IlusElu!

        Algselt postitas mislinn Vaata postitust
        Kus saab veel fullringi mängida peale starsi, cake ja FT. Mõtlen, kus on ikka 10+ lauda alati olemas.
        ongame

        Comment

        • kardaanirist
          Pokkerihai
          • Nov 2009
          • 3675

          #1219
          Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC *** IlusElu!

          PartyPoker, Everest.

          //Cereuse võrgus ka ehk (Absolute, UB?)
          Last edited by kardaanirist; 23.08.10, 14:38.

          Comment

          • mislinn
            Pokkerihai
            • Apr 2009
            • 1734

            #1220
            Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC *** IlusElu!

            Aga millist soovitaksite, ei tea nendest tubadest midagi, kui turvalised need üldse on?

            Comment

            • leits
              Hundinui
              • Apr 2009
              • 9562

              #1221
              Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC *** IlusElu!

              google .. mingeid security tokeneid ei tasu oodata ilmselt

              Comment

              • Codecci
                Luuramas Naisteturniire
                • Nov 2008
                • 7574

                #1222
                Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC *** IlusElu!

                Algselt postitas Aadu Vaata postitust
                Mis sa pole Kutsuge Cobra 11 näinud? Seal ohtlikel Saksamaa maanteedel on küll iga päev tulevahetused jne.


                Aga ei, maailma kõige sitem sari ever ja discussion closed.
                Ma küll vaatasin kui oli tahtmine teleka taha minna ja midagi telekast ei tulnud :D

                Nothing special, aga selline muhe A-Rühma stiilis meelelahutus. Komissar Rexist ja Klounist kõvem.

                Comment

                • kardaanirist
                  Pokkerihai
                  • Nov 2009
                  • 3675

                  #1223
                  Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC *** IlusElu!

                  no PartyPoker peaks küll väga turvaline olema. enne selle IGEA seaduse jõustumist USAs oli PartyPoker maailma suurima trafficuga sait (hetkel peaks kolmas olema vist). IGEA seadusega PartyPoker aga kaotas USA turu ja üle võtsid PS/FT.

                  //Cereuse võrk ei ole vist väga turvaline. googelda "potripper"
                  Last edited by kardaanirist; 23.08.10, 15:16.

                  Comment

                  • mislinn
                    Pokkerihai
                    • Apr 2009
                    • 1734

                    #1224
                    Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC *** IlusElu!

                    Algselt postitas kardaanirist Vaata postitust
                    no PartyPoker peaks küll väga turvaline olema. enne selle IGEA seaduse jõustumist USAs oli PartyPoker maailma suurima trafficuga sait (hetkel peaks kolmas olema vist). IGEA seadusega PartyPoker aga kaotas USA turu ja üle võtsid PS/FT.

                    //Cereuse võrk ei ole vist väga turvaline. googelda "potripper"
                    Pary pokeriga on see jama, et sinna sai kunagi lolli peaga oma esimene kasutaja tehtud ja mul pole sealt mingeid hüvesi oodata.

                    Comment

                    • kardaanirist
                      Pokkerihai
                      • Nov 2009
                      • 3675

                      #1225
                      Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC *** IlusElu!

                      nojah, seal ei olegi otsest rakebacki nagunii. igasugu promotionid. Everestiga sama lugu.

                      samas Everestis kõvasti softimad mängud ka kui Starsis või Tildis.

                      Comment

                      • mislinn
                        Pokkerihai
                        • Apr 2009
                        • 1734

                        #1226
                        Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC *** IlusElu!

                        Algselt postitas kardaanirist Vaata postitust
                        nojah, seal ei olegi otsest rakebacki nagunii. igasugu promotionid. Everestiga sama lugu.

                        samas Everestis kõvasti softimad mängud ka kui Starsis või Tildis.
                        Njh, arvatavasti lõpetan FT-s, vihkasin seal mängimist.

                        Comment

                        • Codecci
                          Luuramas Naisteturniire
                          • Nov 2008
                          • 7574

                          #1227
                          Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC *** IlusElu!

                          Algselt postitas kardaanirist Vaata postitust
                          nojah, seal ei olegi otsest rakebacki nagunii. igasugu promotionid. Everestiga sama lugu.

                          samas Everestis kõvasti softimad mängud ka kui Starsis või Tildis.
                          On küll rakeback.

                          Everest on retarded softiga. Iseenesest soft on välimuselt normaalne, aga kindlasti kõige aeglasem (v.a. PKR).

                          Comment

                          • variatsioon
                            Pokkeritark
                            • Nov 2008
                            • 5849

                            #1228
                            Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC *** IlusElu!

                            Algselt postitas kardaanirist Vaata postitust
                            PartyPoker, Everest.

                            //Cereuse võrgus ka ehk (Absolute, UB?)
                            cereuse võrgus liiga vähe mängijaid..

                            On tulnud aeg otsida uus tuba. Bodogist sain bani sest mängisin sõbraga sama IP aadressi alt ja Starsis enam grindida ei viitsi. Nii et kuh...

                            Comment

                            • leits
                              Hundinui
                              • Apr 2009
                              • 9562

                              #1229
                              Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC *** IlusElu!

                              Mul partys 7 accounti .. sain kunagi lifetime b2nni :D

                              Comment

                              • variatsioon
                                Pokkeritark
                                • Nov 2008
                                • 5849

                                #1230
                                Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC *** IlusElu!

                                hoorasid first depo boonust?

                                Comment

                                Working...