*** AUGUSTI OFFTOPIC *** IlusElu!

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • hoss23
    Klubi Liige
    • Oct 2008
    • 2551

    #976
    Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC *** IlusElu!

    Algselt postitas Rage Vaata postitust
    maisuuda vaiki olla... hoss ja ermii... -mata vorm on ühe T-tähega..

    tegemata, nägemata, mõtlemata...


    sry
    Parandasin vea ära va tähenärija

    Comment

    • isenseven
      Grinder
      • Sep 2009
      • 598

      #977
      Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC *** IlusElu!

      äkki hollyka juhatajad või mehed on ise pokkerivanad ja keegi ei pidanudki kitse panema :D

      Comment

      • -andres-
        Moderaator
        • Oct 2008
        • 4546

        #978
        Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC *** IlusElu!

        Algselt postitas leits Vaata postitust
        Ma ei olegi aru saand, miks ta neid müüa ei või? ok sai b2nni. ise minna ei saa, aga myya saab edasi ikka? või on mingid fake piletid?
        Asi ei olnud selles, vaid ostu/müügi foorumi reeglites kirjas, et äri tegemine on pmst keelatud. Iva oli selles, et müüs neid piiramatus koguses ja pidevalt, oleks olnud lihtsalt 10 piletit, poleks probleemi meie poolt olnud.

        Comment

        • Tarmonator
          Lingiparandaja
          • Oct 2008
          • 3274

          #979
          Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC *** IlusElu!

          ja kui keegi mett tahab, siis mul on

          just saying :D

          Comment

          • leits
            Hundinui
            • Apr 2009
            • 9562

            #980
            Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC *** IlusElu!

            ei ei, ma ei mõtlenudki pokkeriprode probleemi .. et hollywoodi poolset, et ta sai sealt b2nni 1 aastaks vms .. aga mis takistab teda neid edasi myymast klubi juures vms?

            või ta ei saa neid pileteid enam siis, et müüa?

            Comment

            • -andres-
              Moderaator
              • Oct 2008
              • 4546

              #981
              Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC *** IlusElu!

              Seda pead küll temalt küsima :).

              Comment

              • Godspeed_EJ
                Klubi Liige
                • Nov 2009
                • 3049

                #982
                Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC *** IlusElu!

                Kuidas nad üldse teadsid, kellele aastane keeld anda? Ma eeldan, et neid pileteid on kümnetel inimestel, mitte ainult ühel.

                ps: hollykas ilget p*sk koht anyways, so no worries

                Comment

                • kjmrc
                  Pokkerihai
                  • Aug 2009
                  • 4541

                  #983
                  Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC *** IlusElu!

                  tra.. kellegil veel stars hangub täie pasaga ? Connection on 99%, cashieri avab 2 nädalat, lauda tahad istuda siis peab 100x toolile klikkima.. pole kunagi nii olnud mul oeh :S

                  Comment

                  • Rage
                    Klubi Liige
                    • Nov 2008
                    • 6853

                    #984
                    Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC *** IlusElu!

                    Algselt postitas kjmrc Vaata postitust
                    tra.. kellegil veel stars hangub täie pasaga ? Connection on 99%, cashieri avab 2 nädalat, lauda tahad istuda siis peab 100x toolile klikkima.. pole kunagi nii olnud mul oeh :S
                    vaata oma arvutis taskmanageri.. äkki viirusetõrje vms asi tõmbab masinat kooma..

                    Comment

                    • kjmrc
                      Pokkerihai
                      • Aug 2009
                      • 4541

                      #985
                      Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC *** IlusElu!

                      Tegin ruuterile restardi, nüüd enam ei hangu..dno, vb ruuteril oli overdose :D

                      Comment

                      • macroTilt
                        seoses blogi sulgemisega loobus MacroTilt oma kasutajanimest
                        • May 2010
                        • 629

                        #986
                        Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC *** IlusElu!

                        Algselt postitas leits Vaata postitust
                        ei ei, ma ei mõtlenudki pokkeriprode probleemi .. et hollywoodi poolset, et ta sai sealt b2nni 1 aastaks vms .. aga mis takistab teda neid edasi myymast klubi juures vms?

                        või ta ei saa neid pileteid enam siis, et müüa?
                        lol. mangid lolli? kui ta seal uuesti katte saadakse, siis tuleb juba fyysiline noomitus. enam kui kindel. klubid on kohad, kus liiguvad suured rahad.
                        ja seal kus palju raha, seal ka pahad poisid. haha

                        Comment

                        • leits
                          Hundinui
                          • Apr 2009
                          • 9562

                          #987
                          Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC *** IlusElu!

                          lol .. nahhui tea ei pea neid seal ees müüma siis, võib ju viru ees tolkneda ka .. 20 õhtuga ei tohiks v2ga probleem maha müüa olla?

                          sina ei saand pigem asjast aru

                          Comment

                          • macroTilt
                            seoses blogi sulgemisega loobus MacroTilt oma kasutajanimest
                            • May 2010
                            • 629

                            #988
                            Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC *** IlusElu!

                            lol, no las tolkneb viru ees.
                            sain aru kyll ja vastasin ilusti :)

                            Comment

                            • inward
                              Klubi Liige
                              • Sep 2009
                              • 6275

                              #989
                              Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC *** IlusElu!

                              Rofl, et googlest ühe nupu vajutusega leiab :D. Ma ei usu ka, et keegi siit foorumist vihjaks, ja no kui ka vihjaks edu talle.

                              Igal juhul otsa nad said lõpuks, päris piiramatult neid ka polnud nagu algul väideti. GG
                              Ja nagu leits ütles obv, kui ma bani sain, siis ma müüsin need viimased piletid ikka ära seal samas ees, mis kuradi viru ette ma ei läheks neid elusees müüma, pähe määrima kellegile :D, selles polnudki asja mõte :D.

                              Comment

                              • inward
                                Klubi Liige
                                • Sep 2009
                                • 6275

                                #990
                                Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC *** IlusElu!

                                Algselt postitas nomerlot Vaata postitust
                                Mulle meeldib, et kui ise lastakse kedagi üle ja vahele jäädakse, siis on hädades ikka süüdi keegi müstiline "kitse panev sitakott", ise kindlasti mitte.
                                Äkki võiks ausat äri ajada, õpi pokkerit biitima kasvõi, oleks elu lihtsam?
                                Sul on kahju, et lasin mõne kiloga üle klubi, kes teenib miljoneid ? Ära mõtle üle pole mul mingit häda ega õnnetust sellest , avaldasin arvamust, mis mina arvan kitsepanejatest(obv olin täis ka ja kõju jõudnud just)

                                "Ausat äri". Tundub naljakas, eriti Eestis.

                                Comment

                                Working...