*** AUGUSTI OFFTOPIC *** IlusElu!

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • hotcocacola
    HTCCACLA
    • Oct 2008
    • 14473

    #961
    Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC *** IlusElu!

    Algselt postitas inward Vaata postitust
    Tra, mida ***** sain Hollykas 1 aastase külastuskeelu piletite müügi eest :D, juhatuse otsus nii väitis juhataja mulle. Lisas " Et meile laekus info, et müüsite läbi foorumi pileteid, ja väga täpselt tsiteeris mu postituse sisu just siin foorumis". Eriti fail...kas tõesti mingi sitakott siin foorumis pani kitse v??
    rofl :D
    selline fail

    samas, sick

    Comment

    • inward
      Klubi Liige
      • Sep 2009
      • 6275

      #962
      Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC *** IlusElu!

      Jah...shit happens, mis seal ikka Tallinn klubisi täis :)

      Comment

      • hotcocacola
        HTCCACLA
        • Oct 2008
        • 14473

        #963
        Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC *** IlusElu!

        Algselt postitas rasmer Vaata postitust
        Õu mai gaad.

        [YOUTUBE]E_koYEUr-h0[/YOUTUBE]

        Comment

        • nikitheone
          Mr. Puujalg
          • Aug 2009
          • 6446

          #964
          Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC *** IlusElu!

          oot wtf, eriti haige, et vend jäi siukse asja pärast käe vahele. Äkki reaalselt ta üritab infi koguda, millega teine vend mängis vms.
          &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

          Comment

          • flipmachine
            Pokkerihai
            • Jul 2009
            • 1857

            #965
            Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC *** IlusElu!

            Puhas pask .. tahtsin kuulata seda leplandi-tallinnat, aga see on kõikjalt maha võetud. Fakk, kuradi eesti staar,kes müüb max paar tuhat albumit ja ei või youtubes üleval olla ??

            Comment

            • macroTilt
              seoses blogi sulgemisega loobus MacroTilt oma kasutajanimest
              • May 2010
              • 629

              #966
              Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC *** IlusElu!

              Algselt postitas inward Vaata postitust
              Tra, mida ***** sain Hollykas 1 aastase külastuskeelu piletite müügi eest :D, juhatuse otsus nii väitis juhataja mulle. Lisas " Et meile laekus info, et müüsite läbi foorumi pileteid, ja väga täpselt tsiteeris mu postituse sisu just siin foorumis". Eriti fail...kas tõesti mingi sitakott siin foorumis pani kitse v??
              rofl. see foorum ei vasi yllatamast. iga paev. iga kuu
              hahaha, tra, see on nii haigelt naljakas minu meelest

              aga jah, n6nda kohe kitse panna...keegi pidi su peale vist suurt vimma pidama a mis seal ikka, elu 6petab. life goes on

              Comment

              • Tuul
                Grinder
                • Oct 2008
                • 989

                #967
                Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC *** IlusElu!

                Algselt postitas inward Vaata postitust
                Tra, mida ***** sain Hollykas 1 aastase külastuskeelu piletite müügi eest :D, juhatuse otsus nii väitis juhataja mulle. Lisas " Et meile laekus info, et müüsite läbi foorumi pileteid, ja väga täpselt tsiteeris mu postituse sisu just siin foorumis". Eriti fail...kas tõesti mingi sitakott siin foorumis pani kitse v??

                Comment

                • pikk28
                  Klubi Liige
                  • Oct 2008
                  • 6695

                  #968
                  Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC *** IlusElu!

                  n1 Tuul

                  Comment

                  • nomerlot
                    Klubi Liige
                    • Sep 2009
                    • 2233

                    #969
                    Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC *** IlusElu!

                    Mulle meeldib, et kui ise lastakse kedagi üle ja vahele jäädakse, siis on hädades ikka süüdi keegi müstiline "kitse panev sitakott", ise kindlasti mitte.
                    Äkki võiks ausat äri ajada, õpi pokkerit biitima kasvõi, oleks elu lihtsam?

                    Comment

                    • leits
                      Hundinui
                      • Apr 2009
                      • 9562

                      #970
                      Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC *** IlusElu!

                      Ma ei olegi aru saand, miks ta neid müüa ei või? ok sai b2nni. ise minna ei saa, aga myya saab edasi ikka? või on mingid fake piletid?

                      Comment

                      • hoss23
                        Klubi Liige
                        • Oct 2008
                        • 2551

                        #971
                        Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC *** IlusElu!

                        Algselt postitas leits Vaata postitust
                        Ma ei olegi aru saand, miks ta neid müüa ei või? ok sai b2nni. ise minna ei saa, aga myya saab edasi ikka? või on mingid fake piletid?
                        Jah, tegelt on mingid trammi piletid.....

                        Comment

                        • Rage
                          Klubi Liige
                          • Nov 2008
                          • 6853

                          #972
                          Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC *** IlusElu!

                          Algselt postitas leits Vaata postitust
                          Ma ei olegi aru saand, miks ta neid müüa ei või? ok sai b2nni. ise minna ei saa, aga myya saab edasi ikka? või on mingid fake piletid?
                          pigem mingid tasuta piletid, mida jagatakse clubi sõpradele või VIPidele jms.. edasi müümine jms äritsemine jätab halva imago nendest piletitest jms.. ei täida turunduslikku eesmärki jms..

                          Comment

                          • macroTilt
                            seoses blogi sulgemisega loobus MacroTilt oma kasutajanimest
                            • May 2010
                            • 629

                            #973
                            Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC *** IlusElu!

                            Algselt postitas Rage Vaata postitust
                            pigem mingid tasuta piletid, mida jagatakse clubi sõpradele või VIPidele jms.. edasi müümine jms äritsemine jätab halva imago nendest piletitest jms.. ei täida turunduslikku eesmärki jms..
                            yup
                            + nende myymine on yldjuhul KEELATUD!

                            aga jah, tra, see on nii l6bus lugu tegelikult.
                            googles esimesel kohal otsides "hollivuudi pileteid", lmao. WP.

                            ise imestad?
                            Last edited by macroTilt; 19.08.10, 09:54.

                            Comment

                            • Ermii
                              Õpihimuline Mängur
                              • May 2009
                              • 402

                              #974
                              Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC *** IlusElu!

                              c'mon, kui panna avalikku foorumi selline kuulutus, siis tuleb tahes-tahtmata arvestada võimalusega et sul võetakse varem või hiljem persest kinni seal ukse peal, kui veel ise kirjutad siin et piletid läksid ukse taga nagu soojad saiad, nüüd pole mõtet kedagi süüdistada peale enda.
                              Last edited by Ermii; 19.08.10, 10:15.

                              Comment

                              • Rage
                                Klubi Liige
                                • Nov 2008
                                • 6853

                                #975
                                Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC *** IlusElu!

                                maisuuda vaiki olla... hoss ja ermii... -mata vorm on ühe T-tähega..

                                tegemata, nägemata, mõtlemata...


                                sry

                                Comment

                                Working...