Palju see ülalpidamine ikka maksab - kasko 3k, bena sama palju, hooldusfondi arvestame ka 4k kuus.. 10k kuus tuleb kenasti toime. Korter olemas, laene-liisinguid pole.. Miks mitte sellist endale lubada?
Palju see ülalpidamine ikka maksab - kasko 3k, bena sama palju, hooldusfondi arvestame ka 4k kuus.. 10k kuus tuleb kenasti toime. Korter olemas, laene-liisinguid pole.. Miks mitte sellist endale lubada?
Pakun, et sellise auto ülalpidamine on keskeltläbi min 20k kuus, kui mitte rohkem, sest jupid värgid võiks ka juba juurde lisada.
3k bensa peale, sellega saab vist ainult toidupoodi minna
oojaa.. sõbral oli 5,4 liitrine V12 bemm.. alla 18 liitri sajale see arvuti seal ei näidanud.. ja kui vajutada ka veel.. rääkimata siis rehvidest ja värkidest mis tuleb vastava kiiruseindeksiga osta jms.. maksavad alates 4k+ tükist.. (kui jusht hiina chink-blekk-pange firmat ei taha osta).. iga krdi õhufilter ja muu asi maksab hingehinda hoolduses...
aga for fun tahaks proovida küll sellise autoga paar nädalakest sõita ringi..
Comment