*** AUGUSTI OFFTOPIC *** IlusElu!

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Kosmonaut
    Grinder
    • Feb 2010
    • 584

    #841
    Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC *** IlusElu!

    Algselt postitas Potik Vaata postitust
    Keegi kõrvaklappe oskab soovitada? Jutt siis neist pisikestest, mitte suurtest.
    Hind miski 200-400 äkki.

    Või lähen kuhugi poodi, lasen vähegi kompetentsemad isendid letile laduda ja veendun omaenese kõrvaga? :)
    Denoni omadega ei eksi (peaksid mingi 360 olema). Kossist ja skullcandyst hoia eemale. Siin oli ka klappide teema hiljuti.

    Comment

    • Codecci
      Luuramas Naisteturniire
      • Nov 2008
      • 7574

      #842
      Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC *** IlusElu!

      Kui juba klappide peale jutt läks, siis Riias Russian Poker Seriesil nägin sitaks paljudel selliseid klappe: http://www.monstercable.com/productdisplay.asp?pin=5800

      Välimuselt väga kenad. Keegi midagi täpsemalt nende kvaliteedi kohta oskab öelda?

      Comment

      • BuildUp
        Pokkerihai
        • Oct 2008
        • 2547

        #843
        Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC *** IlusElu!

        Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
        Build sa teed iga 15 mindi tagant tobi laudades :D:D:D?
        irw, siis tegin jah. väsimus peal, lauad sitad, actionit ei saa ja ei suuda keskenduda.

        Comment

        • kivisaba
          Pokkerihai
          • Oct 2008
          • 2514

          #844
          Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC *** IlusElu!

          kaua moneybookersist SEB-i läheb raha pole ammu kasutanud ei mäleta

          Comment

          • lenC
            Administraator
            • Oct 2008
            • 6440

            #845
            Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC *** IlusElu!

            kui teed 6 hommikul, siis võid veel sama päeva õhtul saada, kui teed päeval, siis saad järgmise(töö)päeva õhtul. Raha laekub alati ~18:30

            Comment

            • lenC
              Administraator
              • Oct 2008
              • 6440

              #846
              Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC *** IlusElu!

              Algselt postitas taasver Vaata postitust
              kuhu sass kadunud on?
              sai ta lenduriks ka?
              mõnusalt rahulikumaks foorum jäänud :)
              Algselt postitas K2snakas Vaata postitust
              [x]LIIGAGI RAHULIKUKS!
              Tulles tagasi selle teema juurde: Sass tegi mingi teise konto, millega ta järjekordselt leitsi tüütas ja sai selle eest 93-e päevase puhkuse. Jonnige, mis te tahate, aga mina seda maha ei võta.

              Comment

              • kjmrc
                Pokkerihai
                • Aug 2009
                • 4541

                #847
                Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC *** IlusElu!

                Algselt postitas lenC Vaata postitust
                kui teed 6 hommikul, siis võid veel sama päeva õhtul saada, kui teed päeval, siis saad järgmise(töö)päeva õhtul. Raha laekub alati ~18:30
                Ma tegin nt. mingi kell 13:00 MB'st Swedi ülekande ja sain kaa samuti õhtuks kätte raha.

                Comment

                • Ermii
                  Õpihimuline Mängur
                  • May 2009
                  • 402

                  #848
                  Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC *** IlusElu!

                  Tundub et see puhkus on talle ainult abiks olnud, see kuu PL25:

                  Comment

                  • leits
                    Hundinui
                    • Apr 2009
                    • 9562

                    #849
                    Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC *** IlusElu!

                    vat 300 usdga ollakse top winnersites v, nagu ma aru saan on ta see põhimõtte vend, kes alla nl25 ei m2ngi

                    Comment

                    • hoss23
                      Klubi Liige
                      • Oct 2008
                      • 2551

                      #850
                      Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC *** IlusElu!

                      Algselt postitas leits Vaata postitust
                      vat 300 usdga ollakse top winnersites v
                      ära ole kade, et su sõbral ka ükskord hästi läheb

                      Comment

                      • qbj0hn
                        Auk on auk. FAKT!
                        • Nov 2008
                        • 7091

                        #851
                        Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC *** IlusElu!

                        Mai kujuta ette mis toimub?!?!?!.Ärkan hommikul ülesse,krdi perse ja kõik bokserite piirkond on punne normilt täis :D:D:D.
                        Äki teise pespulbriga vms pestud ja allergia ei kujuta ette :D.ridic asjad küll.Kuskil mujal kehapeal ei ole ,aint kubeme piirkonnas ja persepeal :D

                        Comment

                        • lenC
                          Administraator
                          • Oct 2008
                          • 6440

                          #852
                          Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC *** IlusElu!

                          supercool story bro

                          Comment

                          • ranka
                            Miljon Põhjust Kodus Olla
                            • Sep 2008
                            • 36444

                            #853
                            Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC *** IlusElu!

                            Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
                            Mai kujuta ette mis toimub?!?!?!.Ärkan hommikul ülesse,krdi perse ja kõik bokserite piirkond on punne normilt täis :D:D:D.
                            Äki teise pespulbriga vms pestud ja allergia ei kujuta ette :D.ridic asjad küll.Kuskil mujal kehapeal ei ole ,aint kubeme piirkonnas ja persepeal :D
                            Pics or it didn't happen!

                            Comment

                            • antnx
                              Pokkerihai
                              • Oct 2008
                              • 3102

                              #854
                              Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC *** IlusElu!



                              NL25 GRINDER

                              Comment

                              • Tuul
                                Grinder
                                • Oct 2008
                                • 989

                                #855
                                Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC *** IlusElu!

                                Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
                                Mai kujuta ette mis toimub?!?!?!.Ärkan hommikul ülesse,krdi perse ja kõik bokserite piirkond on punne normilt täis :D:D:D.
                                Äki teise pespulbriga vms pestud ja allergia ei kujuta ette :D.ridic asjad küll.Kuskil mujal kehapeal ei ole ,aint kubeme piirkonnas ja persepeal :D

                                Comment

                                Working...