Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC *** IlusElu!
Oeh... sain endale pokerstrategy'st 50 dollarit everesti
aga ei oska nüüd kohe kuidagi peale hakata kuskilt otsast ja ei tunne üldse mugavalt ennast seal.
Mida mängida soovitate ?
Pole sellist summat interneti pokkeris omanud :D
6-max home game'e olen palju mänginud :D
Kas võtta ette Ranka tabel ja hakata nl 2 'te laksima ?
Ja üks jube probleem vaevab veel. kohe mitte ei suuda tight olla vaid koguaeg tahaks askjooni :D
Ilusat Päeva
Oeh... sain endale pokerstrategy'st 50 dollarit everesti
aga ei oska nüüd kohe kuidagi peale hakata kuskilt otsast ja ei tunne üldse mugavalt ennast seal.
Mida mängida soovitate ?
Pole sellist summat interneti pokkeris omanud :D
6-max home game'e olen palju mänginud :D
Kas võtta ette Ranka tabel ja hakata nl 2 'te laksima ?
Ja üks jube probleem vaevab veel. kohe mitte ei suuda tight olla vaid koguaeg tahaks askjooni :D
Ilusat Päeva

Comment