*** AUGUSTI OFFTOPIC *** IlusElu!

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Juhhei
    Jube Noob
    • Jul 2009
    • 154

    #631
    Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC *** IlusElu!

    Oeh... sain endale pokerstrategy'st 50 dollarit everesti
    aga ei oska nüüd kohe kuidagi peale hakata kuskilt otsast ja ei tunne üldse mugavalt ennast seal.
    Mida mängida soovitate ?
    Pole sellist summat interneti pokkeris omanud :D
    6-max home game'e olen palju mänginud :D
    Kas võtta ette Ranka tabel ja hakata nl 2 'te laksima ?
    Ja üks jube probleem vaevab veel. kohe mitte ei suuda tight olla vaid koguaeg tahaks askjooni :D
    Ilusat Päeva

    Comment

    • leits
      Hundinui
      • Apr 2009
      • 9562

      #632
      Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC *** IlusElu!

      Öak ... viin, õlu, vein, siider ... = normal hommik ... kurgi vedelik sisse aetud ja jäekott pea peal .. lootust on, et l2heb paremaks

      Comment

      • kuco
        Pokkerihai
        • Oct 2008
        • 1910

        #633
        Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC *** IlusElu!

        Algselt postitas leits Vaata postitust
        Öak ... viin, õlu, vein, siider ... = normal hommik ... kurgi vedelik sisse aetud ja jäekott pea peal .. lootust on, et l2heb paremaks
        Täielik masohist. Teab, et hommikul on ülihalb olla aga ikka ajab endale kõikvõimalikud joogid sisse. :P

        Comment

        • leits
          Hundinui
          • Apr 2009
          • 9562

          #634
          Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC *** IlusElu!

          Kurgivedelik kusjuures aitab sitaks ... Jaa 2l vett min :D

          Comment

          • ment52
            Politseidokumendiga kusjuures!
            • Oct 2008
            • 1270

            #635
            Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC *** IlusElu!



            suht standard

            Comment

            • leits
              Hundinui
              • Apr 2009
              • 9562

              #636
              Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC *** IlusElu!

              nice heaters sir

              Comment

              • mislinn
                Pokkerihai
                • Apr 2009
                • 1734

                #637
                Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC *** IlusElu!

                Pole viga, kuluks endalegi ära :D

                Comment

                • antnx
                  Pokkerihai
                  • Oct 2008
                  • 3102

                  #638
                  Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC *** IlusElu!

                  Algselt postitas Juhhei Vaata postitust
                  Oeh... sain endale pokerstrategy'st 50 dollarit everesti
                  aga ei oska nüüd kohe kuidagi peale hakata kuskilt otsast ja ei tunne üldse mugavalt ennast seal.
                  Mida mängida soovitate ?
                  Pole sellist summat interneti pokkeris omanud :D
                  6-max home game'e olen palju mänginud :D
                  Kas võtta ette Ranka tabel ja hakata nl 2 'te laksima ?
                  Ja üks jube probleem vaevab veel. kohe mitte ei suuda tight olla vaid koguaeg tahaks askjooni :D
                  Ilusat Päeva
                  Flipime ja sa saad actionit. Ei tegelt, mine 6maxi ja võimalikult madalat limiiti. Grindi rahulikult maha see summa. Pärast vaata oma käed üle ja sebi veel kuskilt 50$. Tee näiteks emale pokerstrategy konto.


                  Ma olen ingel.

                  Comment

                  • Rage
                    Klubi Liige
                    • Nov 2008
                    • 6853

                    #639
                    Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC *** IlusElu!

                    Algselt postitas Juhhei Vaata postitust
                    Oeh... sain endale pokerstrategy'st 50 dollarit everesti
                    aga ei oska nüüd kohe kuidagi peale hakata kuskilt otsast ja ei tunne üldse mugavalt ennast seal.
                    Mida mängida soovitate ?
                    Pole sellist summat interneti pokkeris omanud :D
                    6-max home game'e olen palju mänginud :D
                    Kas võtta ette Ranka tabel ja hakata nl 2 'te laksima ?
                    Ja üks jube probleem vaevab veel. kohe mitte ei suuda tight olla vaid koguaeg tahaks askjooni :D
                    Ilusat Päeva
                    kui tahad kuhugi jõuda.. siis võta kätte ja enne selle 50 taalaga mängimist alustamist.. tee teooria selgeks... ja alusta võimalikult madalalt.. kui tahad palju actionit.. võta rohkem laudu lihtsalt..

                    Comment

                    • Juhhei
                      Jube Noob
                      • Jul 2009
                      • 154

                      #640
                      Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC *** IlusElu!

                      Algselt postitas Rage Vaata postitust
                      kui tahad kuhugi jõuda.. siis võta kätte ja enne selle 50 taalaga mängimist alustamist.. tee teooria selgeks... ja alusta võimalikult madalalt.. kui tahad palju actionit.. võta rohkem laudu lihtsalt..

                      Olen kuskil aasta aega foorumit lugenud igapäev.
                      mingisugune basic peaks nagu selge olema.
                      õppevideosid olen ka vaatanud ja poole silmaga 2+2'te ka lugenud
                      võtsin 3 lauda ja üritan väga tight olla
                      tunnen et mingisugust lugemist oleks vaja teha küll ja isu on ka sellejärgi

                      Comment

                      • qjet
                        Grinder
                        • Apr 2009
                        • 806

                        #641
                        Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC *** IlusElu!

                        Algselt postitas ment52 Vaata postitust


                        suht standard
                        nice run @ nl 5. vot see bb/100 on juba biitimine. alla selle ei lähe tulevikupokris arvesse.

                        Comment

                        • Oliverk
                          Moderaator
                          • Nov 2008
                          • 3016

                          #642
                          Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC *** IlusElu!

                          ment mine persse. Sina oledki mu selle kuu ära nõidunud.

                          Comment

                          • soouni
                            Grinder
                            • Jul 2010
                            • 771

                            #643
                            Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC *** IlusElu!

                            Ment järjest tõusid limiitides jah :D

                            Comment

                            • ziimukaz
                              Grinder
                              • Jan 2010
                              • 741

                              #644
                              Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC *** IlusElu!

                              Algselt postitas soouni Vaata postitust
                              Ment järjest tõusid limiitides jah :D
                              lol

                              A ma ei teandki, et NL 300 on olemas

                              Comment

                              • foreverer
                                Räme Fish
                                • Oct 2008
                                • 22

                                #645
                                Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC *** IlusElu!

                                Algselt postitas Juhhei Vaata postitust
                                Olen kuskil aasta aega foorumit lugenud igapäev.
                                mingisugune basic peaks nagu selge olema.
                                õppevideosid olen ka vaatanud ja poole silmaga 2+2'te ka lugenud
                                võtsin 3 lauda ja üritan väga tight olla
                                tunnen et mingisugust lugemist oleks vaja teha küll ja isu on ka sellejärgi
                                http://forumserver.twoplustwo.com/78...micros-430637/

                                Comment

                                Working...