*** AUGUSTI OFFTOPIC *** IlusElu!

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ristijeesus
    Klubi Liige
    • Oct 2009
    • 2533

    #331
    Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC *** IlusElu!

    Keegi mustamäe - kristiine - haabersti kandis väikse joogi huvilisi on? Läheks kuhugi kasinni ja teeks skill geimi?

    Comment

    • raunsz
      Vana Tegija
      • Jan 2010
      • 1492

      #332
      Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC *** IlusElu!

      1 a. pärast why not. :D

      Comment

      • ristijeesus
        Klubi Liige
        • Oct 2009
        • 2533

        #333
        Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC *** IlusElu!

        oh pläät, mingi vanuseprobleemid. Tule, ma annan sulle oma inglise juhiload. Hui keegi aru saab

        Comment

        • raunsz
          Vana Tegija
          • Jan 2010
          • 1492

          #334
          Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC *** IlusElu!

          Ei, no siis elan regulaarselt Tlns juba. :D

          Comment

          • ristijeesus
            Klubi Liige
            • Oct 2009
            • 2533

            #335
            Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC *** IlusElu!

            Ok, elage kus tahate, ma lähen luuran marja poe kandis kasinne. Mingites saab isegi cashi mängida. Lenc on ka ngunii seal

            Comment

            • Svenza
              Svetlana aka Buldooser
              • Oct 2008
              • 3591

              #336
              Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC *** IlusElu!

              Baseball is like a poker game. Nobody wants to quit when he's losing; nobody wants you to quit when you're ahead. ~Jackie Robinson

              You have it in your power to turn a bad-beat around simply by realizing this simple truth: The more bad beats you encounter, the luckier you are. It's a sign that you are playing against opponents who continually take the worst of it, and if you can't beat someone who always takes the worst of it, you can't beat anyone. ~Lou Krieger

              Industry executives and analysts often mistakenly talk about strategy as if it were some kind of chess match. But in chess, you have just two opponents, each with identical resources, and with luck playing a minimal role. The real world is much more like a poker game, with multiple players trying to make the best of whatever hand fortune has dealt them. In our industry, Bill Gates owns the table until someone proves otherwise. ~David Moschella

              Comment

              • antnx
                Pokkerihai
                • Oct 2008
                • 3102

                #337
                Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC *** IlusElu!

                Pole võimalik võita. Ei jookse alla EV. Ei ole biite. Aga lihtsalt buy inni ei suuda võita. Mis jama?

                Comment

                • doublemint65
                  Grinder
                  • Oct 2008
                  • 695

                  #338
                  Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC *** IlusElu!

                  California osariigis elav Betty Bullock süüdistas Philip Morrise tubakafirmat, et too ei hoiatanud teda suitsetamisega seotud ohtude eest. 17-aastasena suitsetama hakanud naine oli Philip Morrise sigarettide ostja 47 aastat. Kopsuvähi all kannatav missis Bullock sai tubakafirmalt 75 tuhat dollarit kompensatsiooni materiaalse kahju eest, 100 tuhat dollarit isikukahju eest ning veel 28 miljonit kannatuste eest.

                  -------------

                  Oklahoma osariigi kodanik Bill Boyker sai 180 tuhat kahjutasu firmalt Heinz, avastanud et igas Heinzi ketšupipudelis on puudu 42 grammi.

                  Comment

                  • ingu
                    Bännitud
                    • Jan 2010
                    • 1283

                    #339
                    Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC *** IlusElu!

                    Miks ka mitte...

                    Comment

                    • doublemint65
                      Grinder
                      • Oct 2008
                      • 695

                      #340
                      Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC *** IlusElu!

                      Comment

                      • Svenza
                        Svetlana aka Buldooser
                        • Oct 2008
                        • 3591

                        #341
                        Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC *** IlusElu!

                        Kuidas kirjutada Omaha mängija kohta note?
                        Starting hand oli TJQK 4 eri masti kõik, flopist raises allin monster wrapiga.
                        ds = double suited
                        os = off suit
                        4D = 4 eri masti???

                        Comment

                        • runnar
                          Grinder
                          • Oct 2008
                          • 740

                          #342
                          Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC *** IlusElu!

                          näiteks:
                          TJQK - os ei märgi edit: või siis TJQKo
                          TJsQK - esimesed kaks suited või siis TJQKs
                          TJQKds või TJQKss - double suited

                          Comment

                          • ranka
                            Miljon Põhjust Kodus Olla
                            • Sep 2008
                            • 36444

                            #343
                            Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC *** IlusElu!

                            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)



                            rofl päris hea

                            Comment

                            • antnx
                              Pokkerihai
                              • Oct 2008
                              • 3102

                              #344
                              Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC *** IlusElu!



                              [ ] MMA
                              [x] Parem ment kui pärnus. Paneb ikka jalaga persse sellistele nolkidele.

                              Comment

                              • K2snakas
                                Pokkerihai
                                • Feb 2009
                                • 2388

                                #345
                                Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC *** IlusElu!

                                Algselt postitas ranka Vaata postitust
                                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)



                                rofl päris hea
                                see on nuts jah, aga iga videoga ei toimi millegi p2rast! Igavusest küll juba seda taotud:D

                                Comment

                                Working...