*** AUGUSTI OFFTOPIC *** IlusElu!

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • isenseven
    Grinder
    • Sep 2009
    • 598

    #226
    Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC *** IlusElu!

    LOL @ MMA kutt:D:D
    A muidu laupäeval UFC 117, Silva tiitlit kaitsmas ka:D

    Comment

    • Tigrano
      Administraator
      • Oct 2008
      • 7614

      #227
      Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC *** IlusElu!

      Ma vaatan, et triosse ei saagi kanda läbi mb ega netelleri või olen pime :)

      Comment

      • kuco
        Pokkerihai
        • Oct 2008
        • 1910

        #228
        Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC *** IlusElu!

        Algselt postitas Tigrano Vaata postitust
        Ma vaatan, et triosse ei saagi kanda läbi mb ega netelleri või olen pime :)
        confirmed. Nägemine korras.

        Comment

        • hotcocacola
          HTCCACLA
          • Oct 2008
          • 14473

          #229
          Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC *** IlusElu!

          Hahahaaaa see MMA venna video pandigi ülesse :D. Eile vaatasin ja irnusin :D. Rohvel....mingi suvaline külaparm suurte lehmadega viina lahendamas kujutab ette, et tal on MMA tiitel :D:D

          Comment

          • donkament
            Pokkerihai
            • Apr 2009
            • 1945

            #230
            Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC *** IlusElu!

            rofl see MMA vana lol. Väriseva häälega junn. Antud probleemi oleks saanud ka delikaatsemalt lahendada nt koguda ümbritsevatelt elanikelt mingi 25 eek näkku ja paar samuti MMA kogemustega Dimat sinna nurka saata :D

            Comment

            • variatsioon
              Pokkeritark
              • Nov 2008
              • 5849

              #231
              Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC *** IlusElu!

              Algselt postitas ingu Vaata postitust
              Haha see tatikas alles saab. Head närvid peavad muidugi mendil olema missellest et kaamera ees toimus tegevus, aga umbe rahulikuks jäi ikkagi.
              rahulikuks ta jäi aga imo mendil oli küll adrekas põhjas.

              Comment

              • ranka
                Miljon Põhjust Kodus Olla
                • Sep 2008
                • 36444

                #232
                Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC *** IlusElu!

                Algselt postitas nomerlot Vaata postitust
                ei ajanud millegi süüks, ma tõesti arvasin, et sul oli selle käega mingi timebank error:)

                Ma pole ise seda timebanki jama näinud, ei tea kuidas see väljendub, et ksa üldse ei lähe peale või nagu läheks aga tegelikult ei lähe jne.

                ei olnud mingi level ega midagi:)
                Siis kas ei tulnud time panka, vajutasid ja ei hakanud tööle või vajutasid ja aeg ei hakanud jooksma...

                EDIT: full detail chatis oleks tõenäoliselt näinud, et requested time vms.

                Comment

                • ingu
                  Bännitud
                  • Jan 2010
                  • 1283

                  #233
                  Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC *** IlusElu!

                  Algselt postitas kjmrc Vaata postitust
                  Lol, sellepärast see töökoht mulle ei sobigi, sest mai suudaks nii rahulikuks jääda kui keegi niiviisi haugub :D
                  Muide, keegi teab, kes see politseinik on, kes temaga seal vaidles? Kangesti on ühe tegelase moodi Võrust :P
                  No sa poleks mu sõber ka enam siis :D

                  Comment

                  • ingu
                    Bännitud
                    • Jan 2010
                    • 1283

                    #234
                    Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC *** IlusElu!

                    Ostin elus esimest korda Viking Loto, loodan et algaja õnn naeratab :)

                    Comment

                    • ranka
                      Miljon Põhjust Kodus Olla
                      • Sep 2008
                      • 36444

                      #235
                      Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC *** IlusElu!

                      Issand. Kolmapäev mul anyway ametlikult vaba päev ja üks sõbranna kutsus sünnipäevale. Mõtsin, et ei lähe. Lendasin siis poodi ning tõin Priidule (Pätrikule) mõnedõ lled, lasin ise ka ühe sisse ja tundub, et ka mul see pidu pidamata ei jää....

                      No muud midagi ei oleks aga homme kell 8 pean doktoritädi juurde minema....

                      Comment

                      • soouni
                        Grinder
                        • Jul 2010
                        • 771

                        #236
                        Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC *** IlusElu!

                        Mis doktoritädi on?

                        Comment

                        • donkament
                          Pokkerihai
                          • Apr 2009
                          • 1945

                          #237
                          Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC *** IlusElu!

                          diagnoos alkohoolik tuleb sel juhul üsna kergelt kui hommikul viles peaga arsti juurde minna :D

                          Comment

                          • leits
                            Hundinui
                            • Apr 2009
                            • 9562

                            #238
                            Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC *** IlusElu!

                            Ban forever?

                            olen sass.. i supose mida iganes ma teeksin ma stake+coach diili SINULT ei saa?:D anyway oleks siiski 25NL huvitatud kui sul mingi kõlks peaks peast läbi k2ima ja ytled et mul mingi lootus on.. seni ei viitsi oma graafikuid siia toksida..


                            anyway .. ma leidsin oma leagi ka yles niiet kui stakeksid usun et see oleks 95% edukas stake


                            Pilt ka

                            Comment

                            • Makuz
                              FPP Pro
                              • Jan 2010
                              • 214

                              #239
                              Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC *** IlusElu!

                              Keegi seletaks mulle, miks te kõik sassi nii väga vihkate :D?

                              Comment

                              • leits
                                Hundinui
                                • Apr 2009
                                • 9562

                                #240
                                Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC *** IlusElu!

                                ei vihka, aga double users? maybe triple v quads? never know ... pole normaalne enam

                                Comment

                                Working...