*** AUGUSTI OFFTOPIC *** IlusElu!

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • vsiu100
    Moderaator
    • Oct 2008
    • 4253

    #121
    Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC *** IlusElu!

    Algselt postitas Rage Vaata postitust
    yes.. nagu kõrvallauast kuulsin, siis kaks korda oli 2 outeri suckouti teinud esimesel päeval ja sai stacki mingi 40-60k peale

    minu vastu tõmbas ka kokku.
    100/200, keskm stack 12k. ta shipib lampi 40k(stacki sai kui pf shippis 77 ja AJga ja võttis kaks korda järjest KK maha), ma snapin 27,5k(2,5x av).
    AA vs A2o, tõmbab 2high runner runner masti kokku.

    Comment

    • Rage
      Klubi Liige
      • Nov 2008
      • 6853

      #122
      Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC *** IlusElu!

      Algselt postitas vsiu100 Vaata postitust
      minu vastu tõmbas ka kokku.
      100/200, keskm stack 12k. ta shipib lampi 40k(stacki sai kui pf shippis 77 ja AJga ja võttis kaks korda järjest KK maha), ma snapin 27,5k(2,5x av).
      AA vs A2o, tõmbab 2high runner runner masti kokku.
      ouch valus..

      Comment

      • antnx
        Pokkerihai
        • Oct 2008
        • 3102

        #123
        Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC *** IlusElu!

        Kellelgi pokerstarsi desktop backgroundi pole jagada?

        Comment

        • qbj0hn
          Auk on auk. FAKT!
          • Nov 2008
          • 7091

          #124
          Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC *** IlusElu!

          Peab FTP selle security jubina tellima.
          Lambist täna vaatan reporte,vend lambist mu kontoga FTP-s NL25 rushi tagunud.Sick.
          A no ise unustasin kasutaja sisse.

          Comment

          • Potsataja
            õilishing
            • Oct 2008
            • 5270

            #125
            Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC *** IlusElu!

            Algselt postitas vsiu100 Vaata postitust
            selles koera (ja ka kassi) cases pole palju "agasid" ja kindlasti pole see jutt üle paisutatud.
            koer oli nii lühikeses ketis, ilma toidu ja veeta, et ei ulatunud oma poegadeni. 1 suri kohapeal, teine pandi hiljem magama, kuna ei suudetud päästa.
            veel oli selles peres väike pärsia kassi poeg(obv nn toakass), keda hoiti õues. kass oli samuti näljas ja naabrid söötsid teda vahest. naabrid ütlesid pidevalt, et nad oma loomi toidaks, et kass käib nende juures pidevalt süüa nurumas. selle peale said naabrid sõimata. kass on hetkel minu tuttavas peres(kes lähevad kohtusse omaniku vastu tunnistama). sööb nagu loom, kosub ja õpib mängima(paistab, et keegi pole temaga tegelenud).
            kui ma eile seda omanikku tv-st nägin, siis ei mahtunud mulle pähe - noor, ilus, ok järjel, haritud naine. wtf?

            E: inimeste mahalöömisega paralleelide tõmbamine/võrdlemine on nonsense.
            Mulle tundub, et antud juhul on tegu juhtumiga, kus naine arvab, et ühes korralikus perekonnas on x last, tõukoer ja tõukass, ilusast majast ja autost rääkimata. Probleemid tekivad aga mõistmisel, et elusolendid vajavad hoolitsust/armastust. Muide, kas inimene, kes ei oska loomade eest absoluutselt hoolitseda, oskab oma laste eest vähemalt rahuldavalt hoolitseda ?

            Imelik on muidugi ka see, et perepeast on loos minimaalselt juttu.

            Comment

            • ingu
              Bännitud
              • Jan 2010
              • 1283

              #126
              Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC *** IlusElu!

              FTP-st rakebacki küsimise vastus

              Unfortunately, only new accounts are able to receive rakeback at Full Tilt and as you already know opening another account is not an option. So, all we may offer you right now is signing up at another poker room, for example, Carbon Poker: http://www.rakebackcarbon.com - they are now offering up to 47.5% rakeback, which is the top offer on the Internet at the moment.

              Comment

              • mihkel7
                FPP Pro
                • Oct 2008
                • 259

                #127
                Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC *** IlusElu!

                Algselt postitas ingu Vaata postitust
                FTP-st rakebacki küsimise vastus

                Unfortunately, only new accounts are able to receive rakeback at Full Tilt and as you already know opening another account is not an option. So, all we may offer you right now is signing up at another poker room, for example, Carbon Poker: http://www.rakebackcarbon.com - they are now offering up to 47.5% rakeback, which is the top offer on the Internet at the moment.
                FTP-st sa seda küll ei küsinud, pigem mingi affilitate käest

                Comment

                • ingu
                  Bännitud
                  • Jan 2010
                  • 1283

                  #128
                  Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC *** IlusElu!

                  saatja Info FTRB <info@fulltiltrakeback.com>

                  Comment

                  • ok2aa
                    Klubi Liige
                    • Oct 2008
                    • 1903

                    #129
                    Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC *** IlusElu!

                    Algselt postitas ingu Vaata postitust
                    saatja Info FTRB <info@fulltiltrakeback.com>
                    info@fulltiltpoker.com saada

                    Comment

                    • EestiMats
                      Grinder
                      • Jul 2009
                      • 625

                      #130
                      Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC *** IlusElu!

                      Mis on parimad mindseti parandavad raamatud? Leidsin starsi poest The Poker Mindset by Matthew Hilger, was ist das?

                      Comment

                      • mislinn
                        Pokkerihai
                        • Apr 2009
                        • 1734

                        #131
                        Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC *** IlusElu!

                        The Poker Mindset on hea raamat, soovitan.

                        Comment

                        • EestiMats
                          Grinder
                          • Jul 2009
                          • 625

                          #132
                          Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC *** IlusElu!

                          Väärt tellimist 1,9k fpp eest?

                          Comment

                          • nomerlot
                            Klubi Liige
                            • Sep 2009
                            • 2233

                            #133
                            Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC *** IlusElu!

                            Algselt postitas EestiMats Vaata postitust
                            Väärt tellimist 1,9k fpp eest?
                            Päris kindlasti, 75x rohkem väärt kui mingeid salle ja täistopitud eesleid tellida:)
                            Aga tõsiselt: nagu PM sissejuhatus ütleb, et see raamat peaks olema sinu teine pokkeriteemaline raamat. Esimene olgu see, mis pokkeri basic tõed selgeks õpetab. Nõustun täiesti.

                            Comment

                            • Pahvak
                              Pastilaa?? Ei!
                              • Dec 2008
                              • 4431

                              #134
                              Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC *** IlusElu!

                              The Elements of Poker on ka väga hea ja võib-olla võib mindseti raamatuks lugeda ka raamatut Treat Your Poker Like a Business.
                              Fullstacks have more fun.

                              Comment

                              • low-flow
                                Klubi Liige
                                • Jul 2009
                                • 1208

                                #135
                                Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC *** IlusElu!

                                Ei hakka MM teemat uuesti esile tooma, kütan siia:
                                Jalgpalli MMi finaalturniiril ebaõnnestunud treenereid ootab tihti pärast suurvõistlust vallandamine ja seejärel mõnus suvepuhkus, kuid Põhja-Koreas asjad nii lihtsalt ei käi.

                                Comment

                                Working...