Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC *** IlusElu!
minu vastu tõmbas ka kokku.
100/200, keskm stack 12k. ta shipib lampi 40k(stacki sai kui pf shippis 77 ja AJga ja võttis kaks korda järjest KK maha), ma snapin 27,5k(2,5x av).
AA vs A2o, tõmbab 2high runner runner masti kokku.
Algselt postitas Rage
Vaata postitust
minu vastu tõmbas ka kokku.
100/200, keskm stack 12k. ta shipib lampi 40k(stacki sai kui pf shippis 77 ja AJga ja võttis kaks korda järjest KK maha), ma snapin 27,5k(2,5x av).
AA vs A2o, tõmbab 2high runner runner masti kokku.
Comment