Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC *** IlusElu!
Alati on võimalik sugulastele/sõpradele helistada, et nad koera eest hoolitseksid. Normaalne inimene tegeleb selliste asjadega juba enne reisi.
Ntx läks puhkama ja ei saanud tagasi vms vms vms... ma ei pooks kohe üles nagu keskajal kombeks.
Comment