*** AUGUSTI OFFTOPIC *** IlusElu!

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Aadu
    Õpihimuline Mängur
    • Apr 2009
    • 326

    #106
    Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC *** IlusElu!

    Ntx läks puhkama ja ei saanud tagasi vms vms vms... ma ei pooks kohe üles nagu keskajal kombeks.
    Alati on võimalik sugulastele/sõpradele helistada, et nad koera eest hoolitseksid. Normaalne inimene tegeleb selliste asjadega juba enne reisi.

    Comment

    • qbj0hn
      Auk on auk. FAKT!
      • Nov 2008
      • 7091

      #107
      Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC *** IlusElu!

      Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
      Maailm on haige:



      ja loo all järgnev kommentaar:

      sax (02.08.2010 22:23 )

      selle eide pisipõnni peaks vakladesse viskama. See enam vähem tasakaalustaks olukorda. kutsust ja kutsikatest on nii kahju. Miks peavad inimesed nii halvad olema? Eriti ajas sita keema see, et see kuradi **** hakkas end õigustama.



      Mina näiteks olen täiesti veendud, et kui kõige ´´kõvemate´´ kommentaatorite kappi pilk visata, leiab sealt nii mõnedki analoogsed valgust kartvad luukered.
      Mitte miski ei aja mind rohkem tilti kui see sama reporter kes seal interviud teeb.
      Koguaeg mingid loomade lood seal repoteris nad peaks oma saate nime ümber muutma.Ok,muidugi pole normaalne käitumine,aga cmon...inimesed söövad prügikastidest ja tehakse palju hullemaid asju,aga ikka näidatakse loomi ja asju.

      EDIT:Vaatasin ka selle video ära ja päris hull asi jah.
      Inimesel tõmmati ka korralikult mast maha.
      Last edited by qbj0hn; 03.08.10, 00:05.

      Comment

      • Aadu
        Õpihimuline Mängur
        • Apr 2009
        • 326

        #108
        Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC *** IlusElu!

        Loomapiinajate karistused on Eestis nii lahjad, et selline avalik häbipost on väga hea just.

        Comment

        • macroTilt
          seoses blogi sulgemisega loobus MacroTilt oma kasutajanimest
          • May 2010
          • 629

          #109
          Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC *** IlusElu!

          julm. oleks ma too koer, siis s66ksin oma peremehed ara.

          Comment

          • nomerlot
            Klubi Liige
            • Sep 2009
            • 2233

            #110
            Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC *** IlusElu!

            Algselt postitas ingu Vaata postitust
            No kui ma mängin starsis eks, läheb rake palju vähem kui FTP-s.
            las läheb FTPs rohkem, mõtle saadki rohkem rakebacki

            Comment

            • Codecci
              Luuramas Naisteturniire
              • Nov 2008
              • 7574

              #111
              Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC *** IlusElu!

              in b4 "pole vahet kas raket võetakse dollarites või eurodes"

              Comment

              • JohannesJ
                Grinder
                • Jun 2010
                • 684

                #112
                Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC *** IlusElu!

                Ei tea inimene maha lüüakse siis on ta nr. 29 see kuu aga kui keegi koera puutub siis on see surmapatt.
                NB! armastan ise ka loomi aga viimasel ajal on hakatud korterisse unustatud loomi jne lugusi üle paisutama.

                Comment

                • qbj0hn
                  Auk on auk. FAKT!
                  • Nov 2008
                  • 7091

                  #113
                  Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC *** IlusElu!

                  Algselt postitas JohannesJ Vaata postitust
                  Ei tea inimene maha lüüakse siis on ta nr. 29 see kuu aga kui keegi koera puutub siis on see surmapatt.
                  NB! armastan ise ka loomi aga viimasel ajal on hakatud korterisse unustatud loomi jne lugusi üle paisutama.
                  QFT!
                  Just täpselt seda ma mõtlesingi!

                  Comment

                  • macroTilt
                    seoses blogi sulgemisega loobus MacroTilt oma kasutajanimest
                    • May 2010
                    • 629

                    #114
                    Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC *** IlusElu!

                    rofl, mis paisutamine. koer-peremees suhe on nii kuradi eriline, et sellist/analoogset teguviisi ei saa kunagi 6igustada. koer on su parim s6ber terveks eluks. kaesoleva juhtumi p6hjus on paljudel juhtudel lihtlabane, v6etakse endale koer kui mingi iluasi/talisman/ajaviide jm.
                    vot mind ajab see lugu hydrotilti.

                    endine koeraomanik.

                    Comment

                    • rasmer
                      Vana Tegija
                      • Oct 2009
                      • 1306

                      #115
                      Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC *** IlusElu!

                      Väike erinevus sellest tuleb sisse, et kui üks joodik teise ära tapab, siis on neil mõlemal võimalik enda eest seista ning tihti on maha löömisel ka mingi konkreetne põhjus. Loom seevastu on alati abitu ning tavaliselt ei ole kuidagi süüdi kui teda piinatakse/tapetakse.

                      Aga loomulikult on see lihtsalt üks väike asi, kus võib mingi erinevus olla. Mind ajavad ühtemoodi tilti kõik loomapiinajad, lastevägistajad ja -tapjad jne jne. Kõik, kus kannatajaks on suhteliselt abitud inimesed-loomad.

                      Comment

                      • isenseven
                        Grinder
                        • Sep 2009
                        • 598

                        #116
                        Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC *** IlusElu!

                        Algselt postitas macroTilt Vaata postitust
                        rofl, mis paisutamine. koer-peremees suhe on nii kuradi eriline, et sellist/analoogset teguviisi ei saa kunagi 6igustada. koer on su parim s6ber terveks eluks. kaesoleva juhtumi p6hjus on paljudel juhtudel lihtlabane, v6etakse endale koer kui mingi iluasi/talisman/ajaviide jm.
                        vot mind ajab see lugu hydrotilti.

                        endine koeraomanik.
                        Algselt postitas macroTilt Vaata postitust
                        julm. oleks ma too koer, siis s66ksin oma peremehed ara.
                        Ei tea kas ikka on nii hea sõber :(

                        Comment

                        • macroTilt
                          seoses blogi sulgemisega loobus MacroTilt oma kasutajanimest
                          • May 2010
                          • 629

                          #117
                          Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC *** IlusElu!

                          lol, mis? peremees on ju antud loos koera vihavaenlane. vaatasid sa yldse seda videot ja toda eite, majanduslikult heal jarjel olev pereema pisilapsega, jesus tule appi.
                          aga jah, mulle yldiselt loomad sympatiseerivad. vaarkohtlemine/piinamine on juba varajasest noorusest vastumeelt olnud. maletan, et nii 13-14a olles, suvel maal suvilas, seal oli paar vanemat tyypi, kellele meeldis konnale 6lek6rs persse toppida ja siis pauku teha. andsin paaril korral neile paugu pasunasse selle eest. uskusin, et mul on 6igus.
                          duno.

                          Comment

                          • vsiu100
                            Moderaator
                            • Oct 2008
                            • 4253

                            #118
                            Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC *** IlusElu!

                            selles koera (ja ka kassi) cases pole palju "agasid" ja kindlasti pole see jutt üle paisutatud.
                            koer oli nii lühikeses ketis, ilma toidu ja veeta, et ei ulatunud oma poegadeni. 1 suri kohapeal, teine pandi hiljem magama, kuna ei suudetud päästa.
                            veel oli selles peres väike pärsia kassi poeg(obv nn toakass), keda hoiti õues. kass oli samuti näljas ja naabrid söötsid teda vahest. naabrid ütlesid pidevalt, et nad oma loomi toidaks, et kass käib nende juures pidevalt süüa nurumas. selle peale said naabrid sõimata. kass on hetkel minu tuttavas peres(kes lähevad kohtusse omaniku vastu tunnistama). sööb nagu loom, kosub ja õpib mängima(paistab, et keegi pole temaga tegelenud).
                            kui ma eile seda omanikku tv-st nägin, siis ei mahtunud mulle pähe - noor, ilus, ok järjel, haritud naine. wtf?

                            E: inimeste mahalöömisega paralleelide tõmbamine/võrdlemine on nonsense.
                            Last edited by vsiu100; 03.08.10, 07:10.

                            Comment

                            • Godspeed_EJ
                              Klubi Liige
                              • Nov 2009
                              • 3049

                              #119
                              Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC *** IlusElu!

                              Vaatasin APATi tulemusi ja võitja Vadim F. Kas see oli sama vana, kes esimesel päeval oli täiesti koomas?

                              Comment

                              • Rage
                                Klubi Liige
                                • Nov 2008
                                • 6853

                                #120
                                Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC *** IlusElu!

                                Algselt postitas Godspeed_EJ Vaata postitust
                                Vaatasin APATi tulemusi ja võitja Vadim F. Kas see oli sama vana, kes esimesel päeval oli täiesti koomas?
                                yes.. nagu kõrvallauast kuulsin, siis kaks korda oli 2 outeri suckouti teinud esimesel päeval ja sai stacki mingi 40-60k peale

                                Comment

                                Working...