Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC *** IlusElu!
BuildUp,aga ma ei tea mis toimub,aga ma võtan pmst koguaeg täiesti "random" lauad lahti ja alati sina kohal ;D.
Et sa ei arvaks,et ma meelega istun vms :D
BuildUp,aga ma ei tea mis toimub,aga ma võtan pmst koguaeg täiesti "random" lauad lahti ja alati sina kohal ;D.
Et sa ei arvaks,et ma meelega istun vms :D

Comment