Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC *** IlusElu!
Ma kunagi regasin ennast kogematta no blind increase HU SNG-le.
Oi jummmmmel kyllll,ei soovita k6ige hullemale vaenlasele ka seda.
4h mängisime ja stackid olid samad ja lõpuks ma jäin lihtsalt laua taha magama ja tüüp imes mu blindidest tühjaks.
Algselt postitas peete82
Vaata postitust
Oi jummmmmel kyllll,ei soovita k6ige hullemale vaenlasele ka seda.
4h mängisime ja stackid olid samad ja lõpuks ma jäin lihtsalt laua taha magama ja tüüp imes mu blindidest tühjaks.

Comment