Kas Te usute millessegi?

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • HU grinder
    Vana Tegija
    • Feb 2010
    • 1002

    #16
    Re: Kas Te usute millegisse?

    Millessegi

    -gi liide käib lõppu, palun parandage ära, torgib valusalt silma.

    Comment

    • macroTilt
      seoses blogi sulgemisega loobus MacroTilt oma kasutajanimest
      • May 2010
      • 629

      #17
      Re: Kas Te usute millegisse?

      Nyyd usun ka Ansipisse. Hea huumoriga vennad on defka kaup :)

      Comment

      • inward
        Klubi Liige
        • Sep 2009
        • 6275

        #18
        Re: Kas Te usute millegisse?

        Algselt postitas levis Vaata postitust
        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)



        Proff.Michio Kaku ütleb, et ka mittemiski on ebastabiilne ning siis käibki mittemiskis kaboom ning Universum on sündinud. Tere teadust!
        Selle vana videosi soovitan küll vaadata. Jube huvitavad....

        Comment

        • FreakyJason
          Klubi Liige
          • Jan 2009
          • 1381

          #19
          Re: Kas Te usute millegisse?

          Mina usun, et kuidagi keegi kuskil (ma ei tea kus) aitab mind. Niipalju on halvad asjad heaks pööranud.

          Comment

          • erplander
            ekrelander
            • Oct 2008
            • 1029

            #20
            Re: Kas Te usute millegisse?

            http://forumserver.twoplustwo.com/13...s-nsfw-404393/

            see link ka 2+2'st: http://closertotruth.com/

            Comment

            • Kloonike
              Grinder
              • Nov 2008
              • 898

              #21
              Re: Kas Te usute millegisse?

              Algselt postitas HU grinder Vaata postitust
              Millessegi

              -gi liide käib lõppu, palun parandage ära, torgib valusalt silma.
              Alguses ma mõtlesin, et millest sa räägid, uurisin esimest posti ning ei saanud kuidagi aru mis moodi seal -gi liide peab olema, siis märkasin pealkirja

              Comment

              • Potsataja
                õilishing
                • Oct 2008
                • 5270

                #22
                Re: Kas Te usute millegisse?

                Algselt postitas Kloonike Vaata postitust
                Alguses ma mõtlesin, et millest sa räägid, uurisin esimest posti ning ei saanud kuidagi aru mis moodi seal -gi liide peab olema, siis märkasin pealkirja
                Ei noh, ma vaatasin siit (eki.ee) ja sealt (google.ee) aga ikka ei saa aru, mida ta sonib.

                Comment

                • donkament
                  Pokkerihai
                  • Apr 2009
                  • 1945

                  #23
                  Re: Kas Te usute millegisse?

                  ty, nuts pildid seal.

                  Comment

                  • HU grinder
                    Vana Tegija
                    • Feb 2010
                    • 1002

                    #24
                    Re: Kas Te usute millegisse?

                    Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
                    Ei noh, ma vaatasin siit (eki.ee) ja sealt (google.ee) aga ikka ei saa aru, mida ta sonib.
                    Kui jutt käib minust, siis vaata uuesti.

                    Comment

                    • Viski
                      Õpihimuline Mängur
                      • Jan 2010
                      • 393

                      #25
                      Re: Kas Te usute millegisse?

                      Iseendasse.

                      Comment

                      • muruntau
                        • Jan 2009
                        • 4325

                        #26
                        Re: Kas Te usute millegisse?

                        Kus sa oled?

                        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                        Comment

                        • levis
                          Pokkerihai
                          • Oct 2008
                          • 1557

                          #27
                          Re: Kas Te usute millegisse?

                          Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
                          Ei noh, ma vaatasin siit (eki.ee) ja sealt (google.ee) aga ikka ei saa aru, mida ta sonib.
                          Last edited by levis; 10.07.10, 02:03.

                          Comment

                          • Tarmonator
                            Lingiparandaja
                            • Oct 2008
                            • 3274

                            #28
                            Re: Kas Te usute millegisse?

                            Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
                            Ei noh, ma vaatasin siit (eki.ee) ja sealt (google.ee) aga ikka ei saa aru, mida ta sonib.
                            eks kell hiline ka juba...

                            Comment

                            • s1990n
                              Jube Noob
                              • Mar 2009
                              • 107

                              #29
                              Re: Kas Te usute millegisse?

                              UFod on olemas!

                              Comment

                              • inward
                                Klubi Liige
                                • Sep 2009
                                • 6275

                                #30
                                Re: Kas Te usute millegisse?

                                Unidentified Flying Object - Jah suht igapäevane nähtus. Mitte midagi erilist.

                                Comment

                                Working...