Kas Te usute millessegi?

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Karikakar
    Vana Tegija
    • Jul 2009
    • 1235

    #1

    Kas Te usute millessegi?

    Küsimus lihtne. Millesse Te usute (kui üldse)? UFOd, afterlife, Nibiru, Jumal -- nimekiri on pikk. Siia alla läheb ka ebausk. Aa ja miks?
  • leits
    Hundinui
    • Apr 2009
    • 9562

    #2
    Re: Kas Te usute millegisse?

    Usun iseendasse .. UFO'd on vabalt olemas, miks ma usun? ---> Stargate

    Comment

    • lenC
      Administraator
      • Oct 2008
      • 6440

      #3
      Re: Kas Te usute millegisse?

      extraterrestrial life. Sellepärast, et see on haigelt üle 50% tõenäoline. It's all about the odds.

      Comment

      • leits
        Hundinui
        • Apr 2009
        • 9562

        #4
        Re: Kas Te usute millegisse?

        King gongi usun ka

        Comment

        • alaska
          forever
          • Oct 2008
          • 6599

          #5
          Re: Kas Te usute millegisse?

          RNG-sse ja inimese võimesse seda mõjutada. Kollektiivsesse teadvusesse. Jumalasse kah muidugi, aga mitte sellisel kujul, nagu piiblis, vaid sellisel kujul, nagu budda mungad.

          Comment

          • leits
            Hundinui
            • Apr 2009
            • 9562

            #6
            Re: Kas Te usute millegisse?

            Chang uskus ka jumalassa ja ytles ty god kui võitis k2si ja saigi wsopi champiks .. easy ju

            Comment

            • donkament
              Pokkerihai
              • Apr 2009
              • 1945

              #7
              Re: Kas Te usute millegisse?

              olen ateist. surm on paratamatus, pole selle üle vaja mõelda, vaid elada nii, et hea oleks olla.

              Comment

              • IamAllin
                Pokkerihai
                • Aug 2009
                • 1653

                #8
                Re: Kas Te usute millegisse?

                Tulnukad on kindlasti olemas

                Comment

                • Fabulous
                  Pokkerihai
                  • Jan 2010
                  • 2674

                  #9
                  Re: Kas Te usute millegisse?

                  Füüsika-ja loodusseadustesse usun. Ühesõnaga olen ateist.

                  Comment

                  • macroTilt
                    seoses blogi sulgemisega loobus MacroTilt oma kasutajanimest
                    • May 2010
                    • 629

                    #10
                    Re: Kas Te usute millegisse?

                    Usun endasse. Usun headusse. Usun extraterrestrial eluvormidesse kuna olen kohtunud m6ningate esindajatega. Usun, et iga mees on oma 6nne sepp. Usun!

                    Comment

                    • totaldonk
                      Grinder
                      • Dec 2009
                      • 914

                      #11
                      Re: Kas Te usute millegisse?

                      mis tähendab extraterrestrial :D

                      Comment

                      • macroTilt
                        seoses blogi sulgemisega loobus MacroTilt oma kasutajanimest
                        • May 2010
                        • 629

                        #12
                        Re: Kas Te usute millegisse?

                        maavaline

                        Comment

                        • Madis Very
                          Bännitud
                          • Aug 2009
                          • 2951

                          #13
                          Re: Kas Te usute millegisse?

                          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                          Comment

                          • inward
                            Klubi Liige
                            • Sep 2009
                            • 6275

                            #14
                            Re: Kas Te usute millegisse?

                            Algselt postitas macroTilt Vaata postitust
                            Usun endasse. Usun headusse. Usun extraterrestrial eluvormidesse kuna olen kohtunud m6ningate esindajatega. Usun, et iga mees on oma 6nne sepp. Usun!
                            Pics or..... :D

                            Comment

                            • levis
                              Pokkerihai
                              • Oct 2008
                              • 1557

                              #15
                              Re: Kas Te usute millegisse?

                              Algselt postitas inward Vaata postitust
                              Pics or..... :D
                              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                              Ma ise ei usu küll midagi, kole raske midagi uskuda, sest miks peaks üldse midagi eksisteerima, mida saaks uskuda või kes saaks uskuda, see on nii ebaloogiline, et midagi saab üldse eksisteerida, seega võimalik, et midagi ei eksisteerigi ja sellisel juhul on raske midagi uskuda.

                              Proff.Michio Kaku ütleb, et ka mittemiski on ebastabiilne ning siis käibki mittemiskis kaboom ning Universum on sündinud. Tere teadust!
                              Last edited by levis; 10.07.10, 00:40.

                              Comment

                              Working...