Tingimine.

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Codecci
    Luuramas Naisteturniire
    • Nov 2008
    • 7574

    #1

    Tingimine.

    Sirvisin 2+2 'te ja jäi ette selline topic: http://forumserver.twoplustwo.com/34...ggling-810633/

    Ise tinginud ainult autode ja korterite rendihindade üle. Üllatusin kui palju tingitakse näiteks elektroonika, ehete (käekellad, ketid), hotellitubade üle.

    Kas Eestis on ka selline asi võimalik, et lähed näiteks Euronicsisse XBoxi või Kaubamajja ülikonda ostma ja tingid hinna üle?
  • Sass
    Bännitud
    • Dec 2008
    • 1889

    #2
    Re: Tingimine.

    Algselt postitas Codecci Vaata postitust
    Sirvisin 2+2 'te ja jäi ette selline topic: http://forumserver.twoplustwo.com/34...ggling-810633/

    Ise tinginud ainult autode ja korterite rendihindade üle. Üllatusin kui palju tingitakse näiteks elektroonika, ehete (käekellad, ketid), hotellitubade üle.

    Kas Eestis on ka selline asi võimalik, et lähed näiteks Euronicsisse XBoxi või Kaubamajja ülikonda ostma ja tingid hinna üle?
    ma ei tea aga ma usun et enamus ei lase tingida... mõned võivad kyll alet teha aga mitte mingi yyratus ulatuses

    Comment

    • Rigged
      Pokkerihai
      • Oct 2008
      • 2535

      #3
      Re: Tingimine.

      Eestis selline asi kahjuks võimalik ei ole, ainult siis kui tead mõnda omanikku

      Comment

      • imthcplant
        Grinder
        • Sep 2009
        • 737

        #4
        Re: Tingimine.

        Ei usu et eesti poes läbi läheb... Tõesti mingi 5% võid saada alet aga sedagi väga harva :D

        Comment

        • Rage
          Klubi Liige
          • Nov 2008
          • 6853

          #5
          Re: Tingimine.

          riietepoes annab ka tihti alla kaubelda.. näitad mõnda niidikest õmbluse juures vms... niisama saab ka hinda alla kui mitu asja korraga ostad..

          Comment

          • lenC
            Administraator
            • Oct 2008
            • 6440

            #6
            Re: Tingimine.

            3% on alati ruumi alla saada, kui sularahas maksad. Ise ma pole kunagi sellist asja teinud, samas ei vaata veidralt(a la henry17) inimestele, kes proovivad mingi suure ostu pealt alla saada.

            Comment

            • farik666
              Klubi Liige
              • Oct 2008
              • 834

              #7
              Re: Tingimine.

              ma tingin kogu aeg iga asja pealt :D

              Comment

              • hotcocacola
                HTCCACLA
                • Oct 2008
                • 14473

                #8
                Re: Tingimine.

                Eesti poodides eriti tingida ei saa, kyll aga...
                1.) Nagu üleval pool öeldud, ostes riideid ning kui seal on mingi niit väljas vms, siis on võimalik natuke alla saada
                2.) Kui ütled, et maksad sulas, siis nad võivad suurema ostu puhul sulle mõne % alla teha

                Comment

                • lenC
                  Administraator
                  • Oct 2008
                  • 6440

                  #9
                  Re: Tingimine.

                  Ma kardan, et see niidivärk nii effective ei ole, kuna juhul kui on sama toodet neil veel, siis nad otsivad sulle lihtsalt teise ja jätavad selle niidise järgmistele.

                  Comment

                  • onuark
                    Pokkerihai
                    • Oct 2009
                    • 1760

                    #10
                    Re: Tingimine.

                    ise pole poes küll tinginud, tundub kuidagi weird.
                    turul/autod jne on see täitsa tavaline ja okei imo.

                    Comment

                    • hotcocacola
                      HTCCACLA
                      • Oct 2008
                      • 14473

                      #11
                      Re: Tingimine.

                      Algselt postitas onuark Vaata postitust
                      ise pole poes küll tinginud, tundub kuidagi weird.
                      turul/autod jne on see täitsa tavaline ja okei imo.
                      +1

                      Comment

                      • inward
                        Klubi Liige
                        • Sep 2009
                        • 6275

                        #12
                        Re: Tingimine.

                        Hotellituba saab küll korralikult ka Eestis alla kaubelda. Elektroonik, riided jne väga ei kehti.

                        Comment

                        • Oliverk
                          Moderaator
                          • Nov 2008
                          • 3016

                          #13
                          Re: Tingimine.

                          Igat asja saab tingida ka Eestis. Hetkel kate väga väike aga kallima asja pealt saab alati alla. Eriti kui sulas maksta.

                          Comment

                          • Cremer
                            FPP Pro
                            • Oct 2008
                            • 214

                            #14
                            Re: Tingimine.

                            ma tingisin soodushinnaga külmkapi veel zirka 5% alla :)
                            aga meil on seda tingimiskultuuri tapetud. Mu 86 aastane vanaema rääkis, et neile lapsepõlves tingiti esimese Eesti ajal kõike ja kõikjal. Eks see vene võim oma plaanimajandusega välistas tingimise kui sellise.
                            Aga kui te välismaale lähete, araabi, aasia ja siis ei tingi - siis saate ikka haledalt tappa.
                            Mul on paar tuttavat tegelast, kes valdavad seda ma-kõnin-kohe-ära-kui-te-hinda-200%-alla-ei-lase tehnikaid ikka super hästi :) tase on vaadata kuidas tal siis järel jookstakse :)

                            Comment

                            • taipupole
                              Lõpuboss
                              • Oct 2008
                              • 2181

                              #15
                              Re: Tingimine.

                              Algselt postitas Codecci Vaata postitust
                              Kas Eestis on ka selline asi võimalik, et lähed näiteks Euronicsisse XBoxi või Kaubamajja ülikonda ostma ja tingid hinna üle?
                              Jah. Peaaegu alati saab.

                              Need, kes väidavad, et ei saa, on ohmakad, sest ma pole isegi elektroonikast viimasel aastal midagi müügihinnaga ostnud (k.a. see uus telekas, mis mu enda teemas on ja mille ma enne MMi ostsin).
                              Last edited by taipupole; 05.07.10, 08:40.

                              Comment

                              Working...