Tingimine.

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Provoker
    Pokkerihai
    • Jan 2009
    • 3067

    #61
    Re: Tingimine.

    Algselt postitas leits Vaata postitust
    tahtsin tavidis tingia .. aga ei saand
    Ju siis ei küsinud ilusti...valuutavahetustes saab paremat hinda küll kui küsida, kuid miski paarisaja euriga ei tasu tõesti eriti küsima haktagi. 1000euri+ summadelt saab raudselt kokku leppida midagi.

    Comment

    • Sinnerman
      Julm Donk
      • Feb 2009
      • 48

      #62
      Re: Tingimine.

      Algselt postitas leits Vaata postitust
      tahtsin tavidis tingia .. aga ei saand
      Tavidis, kui ei vaheta peenraha ja summa on üle 1k€, saab alati paremat kurssi küsida.

      Comment

      • ok2aa
        Klubi Liige
        • Oct 2008
        • 1903

        #63
        Re: Tingimine.

        Algselt postitas harryahven Vaata postitust
        algul läksin võtsin püksid, kuna poes oli ale enamus asjadele, küsisin, et kas need ei ole allahinnatud, siis müüja ütles, et saab teha 7%, kuna uus mudel, ütlesin ok, siis võtsin vöö, ütles, et vöölt saab 20% teha, kui pükstega koos võtta, davai. siis võtsin särgid ja sokid ja ütlesin kerge naljaga, et no tehke siis juba kõikidelt toodedelt alla, kui hoogu läksite ja tegigi. ausalt öeldes, tingin ma isegi väga harva, aga mul sõber töötas mõniaeg tagasi levise poes ja ütles, et müüjad võivad vabalt teha kõikide kaupade pealt 20% alla - see tegelt võis toimida ainult nii, et saab teha oma sõpradele 20% alla, aga kui vaja võib ka teha suvalistele, eriti kui ostetakse rohkem, kui 1 ese.
        päris nii ma küll peale ei lenda, et davai kui 20% alla ei saa, siis ei osta, see oleks juba veits imelik imo, aga kui ilusti saad läbiräägitud ja kõik ok, siis miks mitte..
        juttu lugedes tundub, et sulle määriti pükstele rihmad-sokid-särgid lihtsalt peale.

        Comment

        • ok2aa
          Klubi Liige
          • Oct 2008
          • 1903

          #64
          Re: Tingimine.

          Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
          Teine on nüüdseks siis mõnisada tuhat vähem võlgu ?

          Oi krt, kus ma ise tingimist vihkan, minu pärast teenigu see müüja/omanik minu pealt rohkem, kui tingimise puhul, surres ei saa nkn asju kaasa võtta.
          autot letihinnaga osta on täiesti retarded. kõige lihtsam on see, et ütled müügimehele oma hinna ja annad visiitkaardi. küll nad ühendust võtavad.

          Comment

          • Svenza
            Svetlana aka Buldooser
            • Oct 2008
            • 3591

            #65
            Re: Tingimine.

            Algselt postitas kuco Vaata postitust
            mina tingisin oma korteril hinnast 150k alla. Väga rotina ei tundnudki
            Sa lohv maksid 700K üle kah, arvestades praeguseid turu hindasid

            Comment

            • sorm
              Pokkerihai
              • May 2009
              • 1511

              #66
              Re: Tingimine.

              Algselt postitas Codecci Vaata postitust
              Mina ka ei tunneks kui see tingimine tähendab lihtsalt küsimist, aga kui mingeid tingimisnippe a'la fake ärakõndimine, ilmast rääkimine jms siis tuleks küll lohhitunne peale kui 3K asja pärast teeks nii :D
              Nojah selliseid trikke tehakse Hiinas ja siis pead 3K maskva asja paari sotiga kätte saama, mudu oled ikka lohh.

              Comment

              • sorm
                Pokkerihai
                • May 2009
                • 1511

                #67
                Re: Tingimine.

                Algselt postitas Provoker Vaata postitust
                Ju siis ei küsinud ilusti...valuutavahetustes saab paremat hinda küll kui küsida, kuid miski paarisaja euriga ei tasu tõesti eriti küsima haktagi. 1000euri+ summadelt saab raudselt kokku leppida midagi.
                Parema kursi jaoks tuleb parem varustus kaasa võtta!

                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                Comment

                • Provoker
                  Pokkerihai
                  • Jan 2009
                  • 3067

                  #68
                  Re: Tingimine.

                  Su kasutajanimi õigustab ennast viimase postiga 100% :)

                  Comment

                  • harryahven
                    Pokkerihai
                    • Dec 2009
                    • 1964

                    #69
                    Re: Tingimine.

                    Algselt postitas ok2aa Vaata postitust
                    juttu lugedes tundub, et sulle määriti pükstele rihmad-sokid-särgid lihtsalt peale.
                    ei, ma läksingi selle eesmärgiga, et kõik need tooted osta.

                    Comment

                    • kuco
                      Pokkerihai
                      • Oct 2008
                      • 1910

                      #70
                      Re: Tingimine.

                      Algselt postitas Svenza Vaata postitust
                      Sa lohv maksid 700K üle kah, arvestades praeguseid turu hindasid
                      300k üle :P

                      Comment

                      Working...