***JUULI OFFTOPIC***Tehke sauna!!!

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • undercovercop
    Räme Fish
    • Jul 2010
    • 2

    #1786
    Re: ***JUULI OFFTOPIC***Tehke sauna!!!

    väga keeruline on reegleid lugeda kui nädalane bänn peal, turniir on õhtul - vsiu sa oma msni ei viitsi mulle privada ja macrotildi oma tahaks ka

    Comment

    • kjmrc
      Pokkerihai
      • Aug 2009
      • 4541

      #1787
      Re: ***JUULI OFFTOPIC***Tehke sauna!!!

      Algselt postitas ranka Vaata postitust
      Läksin eile pm. totsiga välja sööma ja koju jõudsin alles kell kaheksa hommikull... ja nüüd puhusin 1.7 promilli.

      good game
      FYP

      Comment

      • Provoker
        Pokkerihai
        • Jan 2009
        • 3067

        #1788
        Re: ***JUULI OFFTOPIC***Tehke sauna!!!

        Kas keegi on sinapeal AutoCadi programmiga? Kui siis võiks lisada msn-i mind. Adre leiab profiili alt.

        Vist siiski ei leia. Pm please

        Comment

        • Rage
          Klubi Liige
          • Nov 2008
          • 6853

          #1789
          Re: ***JUULI OFFTOPIC***Tehke sauna!!!

          Algselt postitas ranka Vaata postitust
          xp-ga on asi lihtne - see on samas kataloogis kus starsi foldergi, vistaga oli kuskil perse august, notes.txt oli vana faili nimi.
          njahh mul XP aga notes.txt või notes.xml faili pole kusagil ja ei teki ka.. eks peab siis õhtul kogu starsi uuesti installima ja kõik settingud uuesti konfima:-(

          btw.. ATAPile ostsin pileti ära.. olin 120. osaleja, kokku 150 kohta imho, seega kiirustagem seltsimehed.. kiirustagem..

          Comment

          • HU grinder
            Vana Tegija
            • Feb 2010
            • 1002

            #1790
            Re: ***JUULI OFFTOPIC***Tehke sauna!!!

            Algselt postitas Provoker Vaata postitust
            Kas keegi on sinapeal AutoCadi programmiga? Kui siis võiks lisada msn-i mind. Adre leiab profiili alt.

            Vist siiski ei leia. Pm please
            Aastaid tagasi olin päris heas kontaktis AutoCadiga, kahjuks pole enam arvutiski ega ole puutunud seda juba ligemale 1000 päeva.

            Comment

            • leits
              Hundinui
              • Apr 2009
              • 9562

              #1791
              Re: ***JUULI OFFTOPIC***Tehke sauna!!!

              Algselt postitas Provoker Vaata postitust
              Kas keegi on sinapeal AutoCadi programmiga? Kui siis võiks lisada msn-i mind. Adre leiab profiili alt.

              Vist siiski ei leia. Pm please
              Mis mureks? Oma tööd jms olen ära teind. mingi pro ei ole

              Comment

              • Provoker
                Pokkerihai
                • Jan 2009
                • 3067

                #1792
                Re: ***JUULI OFFTOPIC***Tehke sauna!!!

                tegelt ma tahaks lihtsalt teada millises formaadis ma saan jooniseid printida. Ehk siis kui ma kodus teen midagi valmis, siis kas ma saan seda välja printida arvutis kus ei ole AutoCadi installitud. Selle jooniste tegemisega saan ma isegi hakkama ja kunagine ühikanaaber vast saab ka aidata kui ta ükskord oma telefoni sisse lülitab.

                Comment

                • Oliverk
                  Moderaator
                  • Nov 2008
                  • 3016

                  #1793
                  Re: ***JUULI OFFTOPIC***Tehke sauna!!!

                  Algselt postitas Provoker Vaata postitust
                  tegelt ma tahaks lihtsalt teada millises formaadis ma saan jooniseid printida. Ehk siis kui ma kodus teen midagi valmis, siis kas ma saan seda välja printida arvutis kus ei ole AutoCadi installitud. Selle jooniste tegemisega saan ma isegi hakkama ja kunagine ühikanaaber vast saab ka aidata kui ta ükskord oma telefoni sisse lülitab.
                  Prindid joonise PDF-i. JA siis seda pdfi võid transportida või saata kuhu tahad. Nii see tavaliselt käib kui soovi joonist mujal printida.

                  Comment

                  • neeme
                    Grinder
                    • Nov 2008
                    • 540

                    #1794
                    Re: ***JUULI OFFTOPIC***Tehke sauna!!!

                    Tänud senistele soovitajatele monitoride osas.
                    Kas peaks rohkem vaatama resolutsiooni või ekraani suurust siiski ?

                    Hinnavaatlus.ee on Eesti suurim ja vanim tehnikaalast hinnainfot ja nõuandeid edastav internetikeskkond.

                    24 tolli resolutsioon 1920x1200.

                    Hinnavaatlus.ee on Eesti suurim ja vanim tehnikaalast hinnainfot ja nõuandeid edastav internetikeskkond.

                    27 tolli resolutsioon 1920x1080.

                    Mis arvatakse neist ?

                    Comment

                    • Codecci
                      Luuramas Naisteturniire
                      • Nov 2008
                      • 7574

                      #1795
                      Re: ***JUULI OFFTOPIC***Tehke sauna!!!

                      Wow, 27-tollistel nii sitt resolutsioon :o

                      24" monitoril on 1920x1200 standardresolutsioon, seega kui 27" paremat ei paku, siis kindlasti 24".

                      Comment

                      • neeme
                        Grinder
                        • Nov 2008
                        • 540

                        #1796
                        Re: ***JUULI OFFTOPIC***Tehke sauna!!!

                        24" on enamus monitorid just minumeelest 1920x1080 ?

                        27" 1920x1200 on päris kallid juba...
                        Last edited by neeme; 29.07.10, 16:57.

                        Comment

                        • Kris
                          Grinder
                          • Mar 2009
                          • 860

                          #1797
                          Re: ***JUULI OFFTOPIC***Tehke sauna!!!

                          poisid mis te arvate kes on eesti all tiem kõige parem sportlane?

                          Comment

                          • heido24
                            Õpihimuline Mängur
                            • Dec 2008
                            • 402

                            #1798
                            Re: ***JUULI OFFTOPIC***Tehke sauna!!!

                            Algselt postitas Kris Vaata postitust
                            poisid mis te arvate kes on eesti all tiem kõige parem sportlane?
                            got to be Värnik :P

                            Comment

                            • sojapiim
                              Räme Fish
                              • Jul 2010
                              • 18

                              #1799
                              Re: ***JUULI OFFTOPIC***Tehke sauna!!!

                              pakuks et Erplander
                              veganid pidid väga hästi raskusi tõstma ja raskeid tingimusi kannatama
                              peaaegu nagu juudid

                              Comment

                              • Kris
                                Grinder
                                • Mar 2009
                                • 860

                                #1800
                                Re: ***JUULI OFFTOPIC***Tehke sauna!!!

                                carl lewis oli ka taimetoitlane nii et ära ohi

                                Comment

                                Working...