Re: ***JUULI OFFTOPIC***Tehke sauna!!!
väga keeruline on reegleid lugeda kui nädalane bänn peal, turniir on õhtul - vsiu sa oma msni ei viitsi mulle privada ja macrotildi oma tahaks ka
väga keeruline on reegleid lugeda kui nädalane bänn peal, turniir on õhtul - vsiu sa oma msni ei viitsi mulle privada ja macrotildi oma tahaks ka
Comment