***JUULI OFFTOPIC***Tehke sauna!!!

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • SALSABOY
    FPP Pro
    • Jun 2010
    • 287

    #1036
    Re: ***JUULI OFFTOPIC***Tehke sauna!!!

    Algselt postitas Codecci Vaata postitust
    Miks ei soovita?
    Siis on kellelt chipse saada

    EDIT. Muidugi selline deepstack mäng ka on omamoodi. 10k chipse alguses, blindid 15 minutit, oma mängu ei hakka laiali paotama, eks ta ole kogemus.

    Comment

    • taavi19
      Õpihimuline Mängur
      • Oct 2008
      • 321

      #1037
      Re: ***JUULI OFFTOPIC***Tehke sauna!!!

      Algselt postitas SALSABOY Vaata postitust
      Sunday Milli pileteid mille sa freerollilt võitsid ei saa rahaks vahetada ja ei soovitaks ka. Mängi parem.
      oh.. no eks ma pean siis suurema summaga leppima kui 215

      Comment

      • Sass
        Bännitud
        • Dec 2008
        • 1889

        #1038
        Re: ***JUULI OFFTOPIC***Tehke sauna!!!

        mulle pole ka tulnud... sa oled THATpupties salsaboy v

        Comment

        • SALSABOY
          FPP Pro
          • Jun 2010
          • 287

          #1039
          Re: ***JUULI OFFTOPIC***Tehke sauna!!!

          Saatsin kirja supporti eks näis

          Comment

          • Tarmonator
            Lingiparandaja
            • Oct 2008
            • 3274

            #1040
            Re: ***JUULI OFFTOPIC***Tehke sauna!!!

            krt ajate mulle ka oma rise of nationsiga isu peale.
            visake keegi mingi torrent mulle PM'i, tirin ja katsetan ka :)

            EDIT: Sass ja SALSABOY...olete kindlad, et te ei ole juba ära regatud neile turniiridele? Requests -> registered in tournaments.

            Comment

            • SALSABOY
              FPP Pro
              • Jun 2010
              • 287

              #1041
              Re: ***JUULI OFFTOPIC***Tehke sauna!!!

              Algselt postitas Tarmonator Vaata postitust
              krt ajate mulle ka oma rise of nationsiga isu peale.
              visake keegi mingi torrent mulle PM'i, tirin ja katsetan ka :)

              EDIT: Sass ja SALSABOY...olete kindlad, et te ei ole juba ära regatud neile turniiridele? Requests -> registered in tournaments.
              Ei ole registreeritud Ma regasin sunday millile piletiga ja teisi pileteid pole näinud. Eks kuule näe mis saab.

              Comment

              • flipmachine
                Pokkerihai
                • Jul 2009
                • 1857

                #1042
                Re: ***JUULI OFFTOPIC***Tehke sauna!!!

                Saaremaalt keegi ?

                Comment

                • Sass
                  Bännitud
                  • Dec 2008
                  • 1889

                  #1043
                  Re: ***JUULI OFFTOPIC***Tehke sauna!!!

                  Algselt postitas flipmachine Vaata postitust
                  Saaremaalt keegi ?
                  mõh?

                  lol ajasin mingi viljandi regi närvi... tegin bluffi ja olin turnis pot commited pidin selle 5 taala 50nesse 2ra callima. mul oli miski second pair callisin AI ära tal oli top paar riverdasin 2 oudise.. ja hakkas vvatrama :D pole ennem yhtegi sõna selle tyybi käest kätte saanud :D
                  RAIKO90: edu pokkeris edaspidiseks, siukse mänguga jõuad kaugele

                  tyyp vist m6tlebki nyyd et m2ngin nii... nyyd selle vana vastu aint nutsi m2ngida ja raha tuleb :D
                  Last edited by Sass; 14.07.10, 22:22.

                  Comment

                  • flipmachine
                    Pokkerihai
                    • Jul 2009
                    • 1857

                    #1044
                    Re: ***JUULI OFFTOPIC***Tehke sauna!!!

                    Algselt postitas Sass Vaata postitust
                    mõh?
                    Mis? Tahaks paari asja küsida, endal ei ole sõpru. Mõtlesin, et kasutan foorumi abi.

                    Comment

                    • Sass
                      Bännitud
                      • Dec 2008
                      • 1889

                      #1045
                      Re: ***JUULI OFFTOPIC***Tehke sauna!!!

                      võid mult kysida.. tean saaremaad suht hästi... muidu Supsti on saaremaalt

                      Comment

                      • flipmachine
                        Pokkerihai
                        • Jul 2009
                        • 1857

                        #1046
                        Re: ***JUULI OFFTOPIC***Tehke sauna!!!

                        Noo. Sõpradega tõmbame reedel saarele, aga siiani pole meil aimugi, kus me seal peatume, sest majad olid kõik võetud, kui meie otsima hakaksime. Tahaks siis teada mõnusaid kämpingu kohti, kus saaks telgid püsti panna.

                        Comment

                        • Sass
                          Bännitud
                          • Dec 2008
                          • 1889

                          #1047
                          Re: ***JUULI OFFTOPIC***Tehke sauna!!!

                          Algselt postitas flipmachine Vaata postitust
                          Noo. Sõpradega tõmbame reedel saarele, aga siiani pole meil aimugi, kus me seal peatume, sest majad olid kõik võetud, kui meie otsima hakaksime. Tahaks siis teada mõnusaid kämpingu kohti, kus saaks telgid püsti panna.
                          mm selles osas ei oska aidata vast... Mändjalga ei saa telke panna ? ise ka muidu reedel saarde vist

                          Comment

                          • Pahvak
                            Pastilaa?? Ei!
                            • Dec 2008
                            • 4431

                            #1048
                            Re: ***JUULI OFFTOPIC***Tehke sauna!!!

                            10a tagasi olid Mändjalas jah telgiplatsid. Karujärv on ka vist mingi kämpingukoht?
                            Fullstacks have more fun.

                            Comment

                            • Ameising
                              Julm Donk
                              • Jul 2009
                              • 29

                              #1049
                              Re: ***JUULI OFFTOPIC***Tehke sauna!!!

                              Algselt postitas Sass Vaata postitust
                              mõh?

                              lol ajasin mingi viljandi regi närvi... tegin bluffi ja olin turnis pot commited pidin selle 5 taala 50nesse 2ra callima. mul oli miski second pair callisin AI ära tal oli top paar riverdasin 2 oudise.. ja hakkas vvatrama :D pole ennem yhtegi sõna selle tyybi käest kätte saanud :D
                              RAIKO90: edu pokkeris edaspidiseks, siukse mänguga jõuad kaugele

                              tyyp vist m6tlebki nyyd et m2ngin nii... nyyd selle vana vastu aint nutsi m2ngida ja raha tuleb :D
                              Esiteks, olen pärit valgast:D,
                              See oli hetke emotsioon, saan muidugi aru, et foldida oleks seal olnud mõttetu.
                              Pole midagi:P

                              Comment

                              • kardaanirist
                                Pokkerihai
                                • Nov 2009
                                • 3675

                                #1050
                                Re: ***JUULI OFFTOPIC***Tehke sauna!!!

                                Karu järv on nuts koht. pole kindel kas seal kämpinguid oli, aga miks mitte minna telkidega?

                                Comment

                                Working...