***JUULI OFFTOPIC***Tehke sauna!!!

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Tigrano
    Administraator
    • Oct 2008
    • 7614

    #1666
    Re: ***JUULI OFFTOPIC***Tehke sauna!!!

    See nanonoko mõtlemise level ja range on ikka väga pro, eriti lõpus kui callis k kõrgelt :)
    Looking to improve your skills? Take your poker game to the next level with our strategy guides to help you analyse and optimise your play.


    Postflop skills :)

    Comment

    • atsetoon
      Joomas õlut Atsetooniga
      • May 2009
      • 1105

      #1667
      Re: ***JUULI OFFTOPIC***Tehke sauna!!!

      Algselt postitas harryahven Vaata postitust
      pole kaua foorumis käinud, vb olnud juba see zigmundi räpi video kuskil, aga päris sick vaadata ikkagi:
      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
      kos ka mul on vitton janu, tra see soome keel on nii naljakas. Kunagi rahvusvahelises seltskonnas üks soomerootslane ütles eesti keele kohta: It sounds exactly like finnish, exept you dont understand shit.

      Comment

      • Madis Very
        Bännitud
        • Aug 2009
        • 2951

        #1668
        Re: ***JUULI OFFTOPIC***Tehke sauna!!!

        Mida kuradi videot ,irw !

        Comment

        • Sulgpallur
          Julm Donk
          • Oct 2008
          • 80

          #1669
          Re: ***JUULI OFFTOPIC***Tehke sauna!!!

          Üks ilus käsi ka eilsest :D
          PokerStars - $0.10 NL (9 max) - Holdem - 7 players
          Hand converted by PokerTracker 3

          CO: $10.58
          BTN: $9.85
          SB: $10.00
          BB: $6.41
          Hero (UTG): $11.00
          UTG+1: $10.00
          MP: $10.00

          SB posts SB $0.05, BB posts BB $0.10

          Pre Flop: (pot: $0.15) Hero has A K

          Hero raises to $0.30, fold, fold, CO calls $0.30, fold, SB calls $0.25, BB calls $0.20

          Flop: ($1.20, 4 players) J T Q
          SB bets $0.80, BB calls $0.80, Hero calls $0.80, fold

          Turn: ($3.60, 3 players) 9
          SB checks, BB checks, Hero bets $1.60, fold, BB calls $1.60

          River: ($6.80, 2 players) 9
          BB checks, Hero bets $8.30 and is all-in, BB calls $3.71 and is all-in

          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
          Last edited by Sulgpallur; 27.07.10, 14:57.

          Comment

          • heido24
            Õpihimuline Mängur
            • Dec 2008
            • 402

            #1670
            Re: ***JUULI OFFTOPIC***Tehke sauna!!!

            loodan et mu stake teema j6uab seekord kiiremini yles, mitte nagu eelmine kord kui see juhtus alles 3 p2eva peale turnat :D

            Comment

            • leits
              Hundinui
              • Apr 2009
              • 9562

              #1671
              Re: ***JUULI OFFTOPIC***Tehke sauna!!!

              Pokkeri maailm on väike? JAH ON!

              Istume fortunega rahulikult Sihnaoukvilles (valesti kirjutatud siiani), joome oma bucketeid NING, mis ma avastan. Mingi vend avab mu vasakul käel FTP .. vaatan wtf siin ka grinderid, nice .. siis aga vaatasin vanal yks NL200 LAUD, WAO? Tra wtf .. siis aga märkasin kas 3 or 4 bet callimist OOP J6o'ga ning pot donkamist mingi floppi / seda v2ga t2pselt ei näind, sry/, tuli raise ja foldi .. see järel aga suleti NL200, tundub, et nyyd juba NL10 3 tabld v on NL25, tra aru ei saa .... AGA GRINDEREID ON IGAS MAAILMA NURGAS

              NL200 new bro is here:





              Pildid kyll kehvad, aga l2hemale ei saa j a v2lguga ka ei saa, kuna saadakse aru ... Life is good

              Comment

              • antnx
                Pokkerihai
                • Oct 2008
                • 3102

                #1672
                Re: ***JUULI OFFTOPIC***Tehke sauna!!!

                Mis on lähed juurde küsid, et yo what you playing ja ülted, et I play poker too ja uus sõber olemas. Pärast teete väikse hu4rollz ja jälle paarisaja daala võrra rikkam. Ka real life tuleb bumhuntida.

                Comment

                • inward
                  Klubi Liige
                  • Sep 2009
                  • 6275

                  #1673
                  Re: ***JUULI OFFTOPIC***Tehke sauna!!!

                  Mahe, homme hommikul Kasarile, haugi haugi haugi. Tahaks korraliku elukat jälle :)

                  Comment

                  • totaldonk
                    Grinder
                    • Dec 2009
                    • 914

                    #1674
                    Re: ***JUULI OFFTOPIC***Tehke sauna!!!

                    kui keegi tahab 5te triobeti 10 eurist valuecardi osta siis võin müüa 100kr tükk

                    Comment

                    • antnx
                      Pokkerihai
                      • Oct 2008
                      • 3102

                      #1675
                      Re: ***JUULI OFFTOPIC***Tehke sauna!!!



                      POšaaaaalustaaaaaaaa

                      Comment

                      • harryahven
                        Pokkerihai
                        • Dec 2009
                        • 1964

                        #1676
                        Re: ***JUULI OFFTOPIC***Tehke sauna!!!

                        Algselt postitas antnx Vaata postitust
                        Mis on lähed juurde küsid, et yo what you playing ja ülted, et I play poker too ja uus sõber olemas. Pärast teete väikse hu4rollz ja jälle paarisaja daala võrra rikkam. Ka real life tuleb bumhuntida.
                        +1 :D

                        Comment

                        • ingu
                          Bännitud
                          • Jan 2010
                          • 1283

                          #1677
                          Re: ***JUULI OFFTOPIC***Tehke sauna!!!

                          Algselt postitas antnx Vaata postitust
                          Värdjad. [ mendid ]

                          E: Mitte et ma pooldaks neid tasuta sissetungijaid, aga enamus mente arvavad ikka liiga kõvasti üle endast ja kasutavad oma võimu liiast IMO

                          Comment

                          • qbj0hn
                            Auk on auk. FAKT!
                            • Nov 2008
                            • 7091

                            #1678
                            Re: ***JUULI OFFTOPIC***Tehke sauna!!!

                            Algselt postitas ingu Vaata postitust
                            Värdjad. [ mendid ]

                            E: Mitte et ma pooldaks neid tasuta sissetungijaid, aga enamus mente arvavad ikka liiga kõvasti üle endast ja kasutavad oma võimu liiast IMO
                            See si*aauk umbes jonnib seal lihtsalt ju.

                            Comment

                            • Potsataja
                              õilishing
                              • Oct 2008
                              • 5270

                              #1679
                              Re: ***JUULI OFFTOPIC***Tehke sauna!!!

                              Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
                              See si*aauk umbes jonnib seal lihtsalt ju.

                              Igasugu krimisaadetest on mul jäänud mulje, et x põhjusel on vene rahvusest isikutel kombeks käte väänamise puhul kohe vinguma hakata

                              Comment

                              • qbj0hn
                                Auk on auk. FAKT!
                                • Nov 2008
                                • 7091

                                #1680
                                Re: ***JUULI OFFTOPIC***Tehke sauna!!!

                                Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
                                Igasugu krimisaadetest on mul jäänud mulje, et x põhjusel on vene rahvusest isikutel kombeks käte väänamise puhul kohe vinguma hakata
                                Üritavad tõestada jälle mingisugust rahvuste erikohtlemist obv.
                                "Oi issand jumal vaata mis see eesti politsei meile venelastele teeb"
                                Gtfo srsly

                                Comment

                                Working...