Re: ***JUULI OFFTOPIC***Tehke sauna!!!
Miks ma hater olen? Jah seda muusikat ma ei mõista ja ei suuda ka kuulata. Aga kui sa väidad, et AJ ja analoogsetel üritustel ei tarbita komme ja muid kemikaale, siis ma kardan, et su peod piirduvadki Skyline autos viina joomisega.
nothing personal
Algselt postitas hotcocacola
Vaata postitust
nothing personal
TC
. Peksa saamine oli täielik bs sinu poolt. Kõige huvitavam oli see, et isegi sellises kohas kohtad mitut tuttavat, ulme :D
Comment