***JUULI OFFTOPIC***Tehke sauna!!!

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Godspeed_EJ
    Klubi Liige
    • Nov 2009
    • 3049

    #1636
    Re: ***JUULI OFFTOPIC***Tehke sauna!!!

    Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
    järjekordne hater, kas ei tea asjadest mitte midagi :D
    Miks ma hater olen? Jah seda muusikat ma ei mõista ja ei suuda ka kuulata. Aga kui sa väidad, et AJ ja analoogsetel üritustel ei tarbita komme ja muid kemikaale, siis ma kardan, et su peod piirduvadki Skyline autos viina joomisega.

    nothing personal

    Comment

    • rahvavaenlane
      Klubi Liige
      • Dec 2009
      • 3040

      #1637
      Re: ***JUULI OFFTOPIC***Tehke sauna!!!

      Algselt postitas LuuK Vaata postitust
      mis numbrist alates hakati pangaülekande puhul ebatervet huvi tundma?

      ca 50k+

      Comment

      • Potsataja
        õilishing
        • Oct 2008
        • 5270

        #1638
        Re: ***JUULI OFFTOPIC***Tehke sauna!!!

        Algselt postitas Godspeed_EJ Vaata postitust
        Miks ma hater olen? Jah seda muusikat ma ei mõista ja ei suuda ka kuulata. Aga kui sa väidad, et AJ ja analoogsetel üritustel ei tarbita komme ja muid kemikaale, siis ma kardan, et su peod piirduvadki Skyline autos viina joomisega.

        nothing personal

        Minu jaoks kaob selle muusika mõistmine siis, kui bassiga üle pingutatakse. Üldiselt arvan, et sellisel üritusel pole mingit kommi vajagi, piisab alkolaksust, et enamus arvaks sind narkolaksu all olevat.

        Sõltuvalt meeleolust võin ma samasuguse naudinguga kuulata nii Hardstyle´i, kui ka Beatles´i.
        Last edited by Potsataja; 26.07.10, 18:13.

        Comment

        • MrRiver
          Grinder
          • Oct 2008
          • 735

          #1639
          Re: ***JUULI OFFTOPIC***Tehke sauna!!!

          Algselt postitas ingu Vaata postitust
          palju jammil siis narkouimas tegelasi vahele võeti, kümme v
          Algselt postitas rahvavaenlane Vaata postitust
          ca 50k+
          .

          Comment

          • Codecci
            Luuramas Naisteturniire
            • Nov 2008
            • 7574

            #1640
            Re: ***JUULI OFFTOPIC***Tehke sauna!!!

            Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
            järjekordne hater, kas ei tea asjadest mitte midagi :D
            watmaister

            Ainuke põhjus miks ma Airport Jamil ei käi on see, et ma ei taha oma elus enam kunagi "päris" narkootikume tarvitada ja sellel üritusel on iseendale EI öelda üsna võimatu, sest kõik ümberringi on juppis ja selliste pidude jaoks jupid loodud ongi, tunneks ennast imelikult kui sellisele üritusele lihtsalt jooma läheks (ei räägi ainult telekast nähtu järgi, 2008a käisin kohal ka).

            Ma ei saa aru, miks kõik APJ fännid narkootikumide tarvitamise tagasi ajavad... Kas sa tõesti usud, et <25% inimesi sel üritusel midagi tarvitas või oled mures, et muidu tulevikus lõpetatakse üritus ära või tuleb reide vms kui rahvas tunnistab? :D

            Comment

            • Godspeed_EJ
              Klubi Liige
              • Nov 2009
              • 3049

              #1641
              Re: ***JUULI OFFTOPIC***Tehke sauna!!!

              Ziigmund@SA

              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

              Comment

              • hotcocacola
                HTCCACLA
                • Oct 2008
                • 14473

                #1642
                Re: ***JUULI OFFTOPIC***Tehke sauna!!!

                Algselt postitas Codecci Vaata postitust
                watmaister

                Ainuke põhjus miks ma Airport Jamil ei käi on see, et ma ei taha oma elus enam kunagi "päris" narkootikume tarvitada ja sellel üritusel on iseendale EI öelda üsna võimatu, sest kõik ümberringi on juppis ja selliste pidude jaoks jupid loodud ongi, tunneks ennast imelikult kui sellisele üritusele lihtsalt jooma läheks (ei räägi ainult telekast nähtu järgi, 2008a käisin kohal ka).

                Ma ei saa aru, miks kõik APJ fännid narkootikumide tarvitamise tagasi ajavad... Kas sa tõesti usud, et <25% inimesi sel üritusel midagi tarvitas või oled mures, et muidu tulevikus lõpetatakse üritus ära või tuleb reide vms kui rahvas tunnistab? :D
                lol
                ma ei tea, ma olen hakkama saanud :D
                APJ fännid tahavad öelda seda, et sealne pidu pole vaid narx. Obv, et sellisel peol tarvitatakse igasuguseid krõbisevaid ja tõmmatavaid asju, kuid seda tehakse ka teistes kohtades.

                Ja Cod, sinu poolt öeldud lause:"sellel üritusel on iseendale EI öelda üsna võimatu, sest kõik ümberringi on juppis ja selliste pidude jaoks jupid loodud ongi," --- Kui sa ei suuda iseendale "EI" öelda, siis noo wtf :D ?!?!


                Potsataja ytles väga hästi:"Minu jaoks kaob selle muusika mõistmine siis, kui bassiga üle pingutatakse. Üldiselt arvan, et sellisel üritusel pole mingit kommi vajagi, piisab alkolaksust, et enamus arvaks sind narkolaksu all olevat.

                Sõltuvalt meeleolust võin ma samasuguse naudinguga kuulata nii Hardstyle´i, kui ka Beatles´i. "


                to Godspeed: Ma ei väidagi, et sellisel peol ei tarvitata midagi. Seal kus on pidu, seal on narx ja alx. SEE ON FAKT.
                Ma olen näinud, kuidas tõmmatakse, ostetakse, antakse, tehakse jne jne. LOL


                Ma tahan öelda seda, et paljud inimesed arvavad et ainult Airport Jami laadsetel pidudel tarvitatakse narxi. Ja nad arvavad seda, et 90% sealsetest inimestest on narkost üle ning ala Folgi taolised vabaõhuüritused on narkost 100% FREE.

                Comment

                • Rage
                  Klubi Liige
                  • Nov 2008
                  • 6853

                  #1643
                  Re: ***JUULI OFFTOPIC***Tehke sauna!!!

                  ma olen palju aastaid Freedom Paradel käinud ja kordagi pole seal narkot tarbinud... on mul midagi viga?

                  Comment

                  • Pahvak
                    Pastilaa?? Ei!
                    • Dec 2008
                    • 4431

                    #1644
                    Re: ***JUULI OFFTOPIC***Tehke sauna!!!

                    Vaevalt, et folgil väga palju juppe/komme/pulbreid kasutatakse. Küll ilmselt tarbitakse kanepit, aga kanepi suhtes olen ma (ja ilmselt nii mõnedki teised) kõvasti tolerantsem.
                    Fullstacks have more fun.

                    Comment

                    • Potsataja
                      õilishing
                      • Oct 2008
                      • 5270

                      #1645
                      Re: ***JUULI OFFTOPIC***Tehke sauna!!!

                      Algselt postitas Rage Vaata postitust
                      ma olen palju aastaid Freedom Paradel käinud ja kordagi pole seal narkot tarbinud... on mul midagi viga?

                      100$/h ja küll sa lõpuks aru saad, mis sul viga on
                      .

                      Comment

                      • Rage
                        Klubi Liige
                        • Nov 2008
                        • 6853

                        #1646
                        Re: ***JUULI OFFTOPIC***Tehke sauna!!!

                        Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
                        100$/h ja küll sa lõpuks aru saad, mis sul viga on
                        .
                        ok nüüd sellest 100 taala tunnis teemast ma küll aru ei saanud:-/

                        Comment

                        • kjmrc
                          Pokkerihai
                          • Aug 2009
                          • 4541

                          #1647
                          Re: ***JUULI OFFTOPIC***Tehke sauna!!!

                          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                          Comment

                          • Godspeed_EJ
                            Klubi Liige
                            • Nov 2009
                            • 3049

                            #1648
                            Re: ***JUULI OFFTOPIC***Tehke sauna!!!

                            Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
                            to Godspeed: Ma ei väidagi, et sellisel peol ei tarvitata midagi. Seal kus on pidu, seal on narx ja alx. SEE ON FAKT.
                            Ma olen näinud, kuidas tõmmatakse, ostetakse, antakse, tehakse jne jne. LOL


                            Ma tahan öelda seda, et paljud inimesed arvavad et ainult Airport Jami laadsetel pidudel tarvitatakse narxi. Ja nad arvavad seda, et 90% sealsetest inimestest on narkost üle ning ala Folgi taolised vabaõhuüritused on narkost 100% FREE.
                            Jah. Aga sa ei saa never-ever võrrelda Folki ja AJ selles kontekstis.

                            Comment

                            • inward
                              Klubi Liige
                              • Sep 2009
                              • 6275

                              #1649
                              Re: ***JUULI OFFTOPIC***Tehke sauna!!!

                              Algselt postitas Sass Vaata postitust
                              ma kyll ei l2he
                              seal saab alati peksa
                              Otsustasime ikka ära käia ja väga kõva pidu oli. Aav lasi ikka mõnusat tümmi ja strobot Pullu heinaküünis . Peksa saamine oli täielik bs sinu poolt. Kõige huvitavam oli see, et isegi sellises kohas kohtad mitut tuttavat, ulme :D

                              Comment

                              • hotcocacola
                                HTCCACLA
                                • Oct 2008
                                • 14473

                                #1650
                                Re: ***JUULI OFFTOPIC***Tehke sauna!!!

                                Sass saab sp peksa, kuna ta hakkab samasugust ***** tootma nagu PP foorumis, lol

                                Comment

                                Working...