nii, kuna olen purjus, siis mõned mõtted:
x: mis iganes seisund aga ma ei leia et sass oleks võitev mängija
x: igasugused ässad ei ole kaua micot mänginud
x: bomfunk Mc´s on rägelt kkõva bänd
x: kohe kohe biidin kõiki
x: eesti kaitsevägi spämmib mind, ärelikult debiiid
x: ilusad tüdrukud on mõnusad.
Comment