Re: ***JUULI OFFTOPIC***Tehke sauna!!!
Meil on siin jah ainult üks Sass, tulevane ässlendur, meie oma top gun, kes ei suuda kaardilt isegi Tartut üles leida. Teised Sassid otsigu endale uus nimi.
Meil on siin jah ainult üks Sass, tulevane ässlendur, meie oma top gun, kes ei suuda kaardilt isegi Tartut üles leida. Teised Sassid otsigu endale uus nimi.
TC
Comment