Re: ***JUULI OFFTOPIC***Tehke sauna!!!
Teistes laudades oli ka samal ajal action ning mängisin tile moodis.
Üldse viimasel ajal selle time bankiga jama. Vahest ei hakka aeg jooksma kui oled time vajutanud
Algselt postitas ment52
Vaata postitust
Üldse viimasel ajal selle time bankiga jama. Vahest ei hakka aeg jooksma kui oled time vajutanud
9 
3
, K
, J
, 4
TC
Comment