Re: ***JUULI OFFTOPIC***Tehke sauna!!!
obv on rand avalik koht, aga imo kui seal kedagi pole ja sa kedagi ei sega siis pohhui pole we?:D Ja vesikas on keelatud avalikus kohas yldse we??_O
Algselt postitas Fabulous
Vaata postitust
obv on rand avalik koht, aga imo kui seal kedagi pole ja sa kedagi ei sega siis pohhui pole we?:D Ja vesikas on keelatud avalikus kohas yldse we??_O
TC
9 
3
Comment