Re: ***JUULI OFFTOPIC***Tehke sauna!!!
On siin mõni rattahuviline kes tahaks teha Tln-harku-tabasalu-tln ringi trenni mõttes ?!
EDIT: baah ilm vist tõmmab ikkagi kotti ära
On siin mõni rattahuviline kes tahaks teha Tln-harku-tabasalu-tln ringi trenni mõttes ?!
EDIT: baah ilm vist tõmmab ikkagi kotti ära
TC
Comment