***JUULI OFFTOPIC***Tehke sauna!!!

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Tarmonator
    Lingiparandaja
    • Oct 2008
    • 3274

    #1066
    Re: ***JUULI OFFTOPIC***Tehke sauna!!!

    Algselt postitas isenseven Vaata postitust
    ise räpina lähedal peipsi ääres ja väga ilus ilm, päike + tuul ka mõnus
    küll jõuab

    Comment

    • isenseven
      Grinder
      • Sep 2009
      • 598

      #1067
      Re: ***JUULI OFFTOPIC***Tehke sauna!!!

      :D:D tundub nii jah, aga selleks ajaks ma juba Tartus tagasi

      Comment

      • inward
        Klubi Liige
        • Sep 2009
        • 6275

        #1068
        Re: ***JUULI OFFTOPIC***Tehke sauna!!!

        Keegi oskab Emajõe ääres mingeid häid telkimisalasid soovitada ? Plaan mootorpaadiga minna kalale esmasp. aga nv tulevad pralled peale, polegi mahti otsida.

        Comment

        • hotcocacola
          HTCCACLA
          • Oct 2008
          • 14473

          #1069
          Re: ***JUULI OFFTOPIC***Tehke sauna!!!

          just läx ilm heaks :D, rohkem võiks sadada..ala hommikuni välja..mmm

          Comment

          • Sass
            Bännitud
            • Dec 2008
            • 1889

            #1070
            Re: ***JUULI OFFTOPIC***Tehke sauna!!!

            Müüa 200W rms woofer kastiga.. PM mulle kui keegi huvitatud

            Comment

            • rohelinekonn
              Klubi Liige
              • Nov 2008
              • 3808

              #1071
              Re: ***JUULI OFFTOPIC***Tehke sauna!!!

              Algselt postitas Sass Vaata postitust
              Müüa 200W rms woofer kastiga.. PM mulle kui keegi huvitatud
              tõmbasid bustosse ja nüüd vaja raha et uuesti gamblida?

              Comment

              • hotcocacola
                HTCCACLA
                • Oct 2008
                • 14473

                #1072
                Re: ***JUULI OFFTOPIC***Tehke sauna!!!

                sass on meil vana narkar ju....kraam sai otsa, vaja tehnika maha müüa ning uue doosi järele minna...lollll

                Comment

                • Svenza
                  Svetlana aka Buldooser
                  • Oct 2008
                  • 3591

                  #1073
                  Re: ***JUULI OFFTOPIC***Tehke sauna!!!

                  ROFLcopter.
                  I lol´d so hard

                  Comment

                  • Muckyourcards
                    Õpihimuline Mängur
                    • Dec 2009
                    • 352

                    #1074
                    Re: ***JUULI OFFTOPIC***Tehke sauna!!!

                    Mida tra !?
                    Tellisin endale 100$ eest vesika netist, paar pakki tubakat saab ka kaasa.
                    Eesti postist tuleb kiri et pean maksma Impordimaksu 782-. + teenustasu 158-. ????? ( Et see kätte saada)
                    Tra lolliks on läinud seal peast vä???
                    Last edited by Muckyourcards; 15.07.10, 15:53.

                    Comment

                    • hotcocacola
                      HTCCACLA
                      • Oct 2008
                      • 14473

                      #1075
                      Re: ***JUULI OFFTOPIC***Tehke sauna!!!

                      Toll tahab ka enda osa saada... :)

                      Comment

                      • Tigrano
                        Administraator
                        • Oct 2008
                        • 7614

                        #1076
                        Re: ***JUULI OFFTOPIC***Tehke sauna!!!

                        Algselt postitas Muckyourcards Vaata postitust
                        Mida tra !?
                        Tellisin endale 100$ eest vesika netist, paar pakki tubakat saab ka kaasa.
                        Eesti postist tuleb kiri et pean maksma Impordimaksu 782-. + teenustasu 158-. ????? ( Et see kätte saada)
                        Tra lolliks on läinud seal peast vä???
                        Huvitav mille alla see läheb et 100$ pealt küsitakse 798 + selline teenustasu.

                        Mul kõik tolli asjad mis on kuni 150 euri on mingi 300 kanti + teenustasu.

                        Comment

                        • Sass
                          Bännitud
                          • Dec 2008
                          • 1889

                          #1077
                          Re: ***JUULI OFFTOPIC***Tehke sauna!!!

                          Algselt postitas rohelinekonn Vaata postitust
                          tõmbasid bustosse ja nüüd vaja raha et uuesti gamblida?
                          täpselt nii

                          Comment

                          • SALSABOY
                            FPP Pro
                            • Jun 2010
                            • 287

                            #1078
                            Re: ***JUULI OFFTOPIC***Tehke sauna!!!

                            Algselt postitas Sass Vaata postitust
                            Müüa 200W rms woofer kastiga.. PM mulle kui keegi huvitatud
                            Saame kinnitada, et 'Sunday Million'oli lisatud Teie kontole, nüüd ka
                            manuaalselt lisasime 2 lubatud piletit Teie kontole:

                            'Sunday Warm Up'
                            'Sunday 1/4'

                            Tegu oli nimelt PokerNewsi veaga, kes korraldas selle privaat turniiri,
                            nad
                            lihtsalt ei lisanud piletid Teie kontole. Seega väga hea, et andsite
                            meile
                            sellest teada.

                            Veelkord vabandame igasuguste ebameeldivuste pärast, mis see võis Teile
                            tekitada!

                            Palun andke meile teada, kui teil veel küsimusi või probleeme, kindlasti
                            teeme parima et Teile abiks olla!

                            Täname, et valisite PokerStarsi!

                            Comment

                            • Muckyourcards
                              Õpihimuline Mängur
                              • Dec 2009
                              • 352

                              #1079
                              Re: ***JUULI OFFTOPIC***Tehke sauna!!!

                              Algselt postitas Tigrano Vaata postitust
                              Huvitav mille alla see läheb et 100$ pealt küsitakse 798 + selline teenustasu.

                              Mul kõik tolli asjad mis on kuni 150 euri on mingi 300 kanti + teenustasu.
                              Kusjuures see tuli 2-s saadetises, ühe osa sain kätte ilma tollita , teisel pidin saatma pildi palju plekkis . Praegu leidsin postkastist ilusa arve teise saadetise eest.
                              Teises pakkis on ainult paarpakki tubakat, sütt 2 pakki + vesipiibu vaas ja pits.

                              Comment

                              • Tigrano
                                Administraator
                                • Oct 2008
                                • 7614

                                #1080
                                Re: ***JUULI OFFTOPIC***Tehke sauna!!!

                                Algselt postitas Muckyourcards Vaata postitust
                                Kusjuures see tuli 2-s saadetises, ühe osa sain kätte ilma tollita , teisel pidin saatma pildi palju plekkis . Praegu leidsin postkastist ilusa arve teise saadetise eest.
                                Teises pakkis on ainult paarpakki tubakat, sütt 2 pakki + vesipiibu vaas ja pits.
                                Ma ei tea jah aga see süsteem käib suht umbes, sest tollitud asjadel tihti nii erinev nõude summa märgitud, kuigi ostetud asjade hinnaklass suht üks.

                                Comment

                                Working...