***JUULI OFFTOPIC***Tehke sauna!!!

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ingu
    Bännitud
    • Jan 2010
    • 1283

    #1021
    Re: ***JUULI OFFTOPIC***Tehke sauna!!!

    Mul on Triobetis 0.5k kraapekaartidega saadud raha , aga väljamakse tühistati ära. Uurisin chatist, et milles probleem ja sain teada.


    Sandor: Kui konkreetse kampaania tingimustes ei ole teisiti mainitud, tuleb boonuse väljavõtmiseks täita järgnevad tingimused:

    Sandor: Pokker

    Sandor: Iga €5 boonuse (78EEK/17LTL/3LVL) eest peab klient koguma 50 reigitud jaotust/75 pokkeripunkti. Näiteks kui mängija saab €15 boonuse, peab ta koguma 150 reigitud jaotust/225 pokkeripunkti enne raha väljavõtmist.

    Sandor: Koefitsendid

    Sandor: Boonust, k.a oma sissemakset, tuleb panustada vähemalt kolm (3) korda koefitsiendiga 1,50 või kõrgem.

    Sandor: Kasiino

    Sandor: Boonust tuleb panustada vähemalt 25 korda enne, kui esimest väljamakset kihlveokontole aktsepteeritakse (sh sinu enda sissemakse boonuse saamiseks). Boonuse raha kehtib kõigi mängude puhul, v.a rulett, baccarat, blackjack ja craps.

    Sandor: Triobetil on õigus keelduda raha väljamaksmisest, kui me kahtlustame boonuse kuritarvitamist.

    Sandor: Reegel 2.10


    Kuidas oleks kõige kergem see raha kätte saada? Rake kogumine tundub suht ulme kui 5£ vabastamiseks vaja rake maksta 15 $

    Comment

    • Allanaator13
      FPP Pro
      • Sep 2009
      • 285

      #1022
      Re: ***JUULI OFFTOPIC***Tehke sauna!!!

      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

      Comment

      • antnx
        Pokkerihai
        • Oct 2008
        • 3102

        #1023
        Re: ***JUULI OFFTOPIC***Tehke sauna!!!

        Algselt postitas Allanaator13 Vaata postitust
        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
        FYP

        Comment

        • Codecci
          Luuramas Naisteturniire
          • Nov 2008
          • 7574

          #1024
          Re: ***JUULI OFFTOPIC***Tehke sauna!!!

          Algselt postitas Kloonike Vaata postitust
          Jooksed üle EV, showdownil enamasti võidad kuid tundub, et vahel lähed liiga lightilt showdownile suures potis ja ei anna alla seal kus vaja (callid maha või betid ja sind callitakse - swingid).
          Alla EV jookseb ju.

          Comment

          • Rage
            Klubi Liige
            • Nov 2008
            • 6853

            #1025
            Re: ***JUULI OFFTOPIC***Tehke sauna!!!

            tra kui haige.. täna fishe lauad täis.. 56s ja 9To'ga calölitakse preflop squeezed ja 3betid ära.. ja flopatakse bottom pair või 2pair ja callitakse mõnuga lõpuni..

            Comment

            • hotcocacola
              HTCCACLA
              • Oct 2008
              • 14473

              #1026
              Re: ***JUULI OFFTOPIC***Tehke sauna!!!

              Mul vaja PayPalile tõestada, et mul on Moneybookersi krediikaart XXXX lõpuga.

              I have reviewed your account and can say that in order to resolve the
              limitation on your account, we need you to provide as a document that shows
              you own the credit card ending XXXX. If you contact your credit card issuer
              they might be able to provide you a document which we need.



              Kas ma saaksin ise ka kuidagi tõestada, et oman MB krediitkaarti või peaksin MBga ühendust võtma (see võtab sitaks aega obv)

              Comment

              • teerajaja
                Grinder
                • Feb 2009
                • 815

                #1027
                Re: ***JUULI OFFTOPIC***Tehke sauna!!!

                Eesti lühike kurk on nuts sellise ilmaga ja muidu ka muidugi

                Comment

                • Sass
                  Bännitud
                  • Dec 2008
                  • 1889

                  #1028
                  Re: ***JUULI OFFTOPIC***Tehke sauna!!!

                  keegi oskab öelda kuidas saab tartu bussijaamast lennuakadeemia juurde? Mis peatusest mis bussiga?

                  Comment

                  • Provoker
                    Pokkerihai
                    • Jan 2009
                    • 3067

                    #1029
                    Re: ***JUULI OFFTOPIC***Tehke sauna!!!

                    Mismoodi Rise of Nationis uut linna saab ehitada? Proovisin tutoriali ning kui oli vaja uus linn teha jooksis mul juhe kinni. Mingit nupukest ka ei leidnud selle kohta

                    Comment

                    • Tarmonator
                      Lingiparandaja
                      • Oct 2008
                      • 3274

                      #1030
                      Re: ***JUULI OFFTOPIC***Tehke sauna!!!

                      liiniga nr. 6 aura veekeskuse eest.

                      uuri tartu kodulehelt täpsemalt

                      Comment

                      • Madis Very
                        Bännitud
                        • Aug 2009
                        • 2951

                        #1031
                        Re: ***JUULI OFFTOPIC***Tehke sauna!!!

                        Algselt postitas Provoker Vaata postitust
                        Mismoodi Rise of Nationis uut linna saab ehitada? Proovisin tutoriali ning kui oli vaja uus linn teha jooksis mul juhe kinni. Mingit nupukest ka ei leidnud selle kohta
                        Civic tehnoloogiat pead arendama

                        Comment

                        • taavi19
                          Õpihimuline Mängur
                          • Oct 2008
                          • 321

                          #1032
                          Re: ***JUULI OFFTOPIC***Tehke sauna!!!

                          Palun öelge keegi kus ma saaks müüa Pokerstarsi tournament money?
                          Võitsin freerollilt Sunday Milli pileti ja pole väga huvitatud osalemisest. Ei tea üldse kas seda saab rahaks vahetada või mitte?
                          Last edited by taavi19; 14.07.10, 18:26.

                          Comment

                          • SALSABOY
                            FPP Pro
                            • Jun 2010
                            • 287

                            #1033
                            Re: ***JUULI OFFTOPIC***Tehke sauna!!!

                            Algselt postitas taavi19 Vaata postitust
                            Palun öelge keegi kus ma saaks müüa Pokerstarsi tournament money?
                            Võitsin freerollilt Sunday Milli pileti ja pole väga huvitatud osalemisest. Ei tea üldse kas seda saab rahaks vahetada või mitte?
                            Sunday Milli pileteid mille sa freerollilt võitsid ei saa rahaks vahetada ja ei soovitaks ka. Mängi parem.

                            Comment

                            • SALSABOY
                              FPP Pro
                              • Jun 2010
                              • 287

                              #1034
                              Re: ***JUULI OFFTOPIC***Tehke sauna!!!

                              TRA MUL POLE SIIANI NEID PILETEID ÄRA TULNUD Mis lubatud sai

                              Comment

                              • Codecci
                                Luuramas Naisteturniire
                                • Nov 2008
                                • 7574

                                #1035
                                Re: ***JUULI OFFTOPIC***Tehke sauna!!!

                                Algselt postitas SALSABOY Vaata postitust
                                Sunday Milli pileteid mille sa freerollilt võitsid ei saa rahaks vahetada ja ei soovitaks ka. Mängi parem.
                                Miks ei soovita?

                                Comment

                                Working...